Adele nav nominēta Grammy, tomēr uzstāsies ceremonijā

Komentāri
Adele nav nominēta Grammy, tomēr uzstāsies ceremonijā
Foto: AFP/ LETA

Šā gada Grammy balvu pasniegšanas ceremonijā uzstāsies britu dziedātāja un dziesmu autore Adele, raksta NME.

Lai gan Adele nav starp Grammy nominantiem, jo viņas ieraksts 25 iznāca novembrī, kad jau bija noslēdzies izvērtējamais periods – viņa ir starp mūziķiem, kas uzstāsies svinīgajā ceremonijā 15. februārī Losandželosā. Adele par iepriekšējo albumu 21, kas iznāca 2011. gadā, saņēma sešas Grammy balvas.

Šogad Grammy nomināciju līderis ir amerikāņu hiphopa zvaigzne Kendriks Lamars, kura albums To Pimp A Butterfly izvirzīts 11 nominācijās. Arī Lamars sniegs uzstāšanos balvu ceremonijā. Ceremonijā uzstāsies arī kanādiešu dziedātājs The Weeknd un amerikāņu grupa Little Big Town.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl