Adele dosies Eiropas koncertturnejā, bet Baltijai met līkumu

Komentāri

Britu dziedātājas Adeles jaunākais albums šobrīd piedzīvo rekorda cienīgus panākumus. Dažās dienās pārdoti teju divarpus miljoni tā kopiju. Vienlaikus kļuvis zināms, ka Adele nākamgad dosies Eiropas koncertturnejā.

Adeles koncertturneja Eiropā sāksies ar koncertu Belfāstā 29. februārī. Viņa uzstāsies Lielbritānijā, Īrijā, Zviedrijā, Dānijā, Vācijā, Šveicē, Spānijā, Itālijā, Francijā un Beļģijā un Polijā, kopā sniedzot 36 koncertus.

Adeles jaunais albums 25 ASV četru dienu laikā pārdots 2,43 miljonos kopiju, pārsniedzot rekordistus – dziedātāja Džastina Timberleika grupas NSYNC 2000. gada albuma No Strings Attached rādītājus. Puišu grupa pirmajā nedēļā pārdeva 2,4 miljonus albuma kopiju.

Adeles jaunākais albums iznāca 20. novembrī. Lielbritānijā tas pirmajā dienā tika pārdots 300 000 eksemplāru, sasniedzot vienu no visu laiku lielākajiem pirmās pārdošanas dienas rādītājiem.

FOTO:

VIDEO: Adele jauno koncerttūri izziņo pie Eiropas kartes

Adele AnnouncementGo to http://live.adele.com for details

Posted by Adele on ceturtdiena, 2015. gada 26. novembris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl