2ANNAS piedāvā Baltijas īsfilmu konkursa skati

0 Komentāru
2ANNAS piedāvā Baltijas īsfilmu konkursa skati
Publicitātes foto

Īsfilmu festivāla 2ANNAS ietvaros šodien, 23. oktobrī, kinoteātrī K. Suns notiks Baltijas īsfilmu konkursa skate.

Festivāla organizatori šogad kā vienu no prioritātēm izvirzījuši Baltijas darbu izrādīšanu, tāpēc Baltijas konkursa skate ir paplašināta, īpaši sadalot konkursam atlasītās filmas trīs skatēs – studentu darbi, eksperimentālie darbi, kā arī neatkarīgo režisoru darbi.

Eksperimentālo darbu sadaļā būs iespējams novērtēt Zanes Oborenko animācijas īsfilmu IMG_00:01.JPG, kas guva atbalstu Nacionālā kino centra rīkotajā debijas filmu konkursā.

Neatkarīgo režisoru skates laikā varēs noskatīties Astras Zoldneres spēlfilmu Trauslā sirds, Vladimira Ļeščova filmu Lietus dienas, kā arī Alises Zariņas Normāli cilvēki un brāļu Ābeļu filmu Kastrāts kuilis. Tiks piedāvāts arī plašs Lietuvas un Igaunijas īsfilmu klāsts.

Baltijas īsfilmu konkursa skates notiks kinoteātrī K. Suns. Eksperimentālos darbus būs iespējams vērot plkst. 18.00 studentu darbus – plkst. 20.00, neatkarīgo režisoru filmas – plkst. 22.00.

Jau vēstījām, ka īsfilmu festivāls 2ANNAS, kas no 17. līdz 26. oktobrim norisinās kinoteātros Splendid Palace un K. Suns, Kaņepes Kultūras centrā un citviet, skatītājiem piedāvā 47 filmu seansus un vairākus citus notikumus.

0 Komentāru