Komentāri
21. gadsimta mīlasstāsts – laika ziņu vīrs Ansis Klintsons savu sievu aplidoja internetā
Privātais arhīvs

Ienākot tehnoloģijām mūsu ikdienā, stipri atvieglots ir arī komunikācijas process. Nereti tas noved pie… kāzām. Tā notika arī ar mūziķi un visiem labi zināmo TV3 laika ziņu moderatoru Ansi Klintsonu un viņa sievu Montu.

“Mēs iepazināmies portālā Draugiem.lv, kas tajā laikā bija tāds vienīgais aktīvais sociālais tīkls,” atceras Monta, kurai savu nākamo vīru burtiski ieteica. “Bija tāds variants, ka vienā logā piedāvāja draudzēties ar cilvēkiem, un viens no viņiem bija Ansis. Kā tas var būt – es tieši par viņu domāju!”

Pēc tam jau sākās aplidošanas periods – “laiki” un komentāri pie bildēm, regulāras profila apskates utt. “Statistikā uzrādījās laiks, cikos profils skatīts, un tas bija vairākas reizes dienā. Tajā laikā man īsti nebija, ko darīt, tāpēc varēju atļauties nodarboties ar šīs situācijas pētīšanu. Sapratu, ka šim vīrietim laikam ir kaut kāda interese,” smej Monta.

Tālākais jau, kā ierasts – sarakste, un pēc pāris mēnešiem abi arī satikās. Jūlijā pāris svinēs jau devīto kāzu gadadienu.

Par ļoti nozīmīgu vietu Anša un Montas mīlestības kartē ir kļuvis Laimas pulkstenis, jo tieši tur abi pirmo reizi satikās. Ansis atklāj, ka arī tagad abi pie šā pulksteņa ik pa laikam atgriežas, sarunājot tikšanos tieši tur.

Foto: Anša un Montas mīlasstāsts ilgst jau 11 gadu

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl