10 kinozvaigžņu atziņas labākai dzīvei

Pievienot komentāru
10 kinozvaigžņu atziņas labākai dzīvei
FILE - In this July 20 2012 file photo gallery curator Anna Wolska presents a photo of Marylin Monroe and Arthur Miller by the late celebrity photographer Milton H. Greene, in Warsaw, Poland. Some 238 pictures by the late photographer Milton H. Greene including portraits of Monroe, along with Cary Grant, Frank Sinatra, Audrey Hepburn, Liza Minnelli, Marlene Dietrich, Paul Newman, Alfred Hitchcock and Marlon Brando, which are to be auctioned off in Warsaw on Thursday Nov. 8, 2012. Proceeds from the auction will go to the Polish state which owns a collection of around 4,000 pictures by Greene. (AP Photo/Alik Keplicz, File) / SCANPIX Code: 436 (Vudijs Allens tur rokās fotogrāfiju, kurā attēlota Merilina Monro un Artūrs Millers. Foto: AP/ Scanpix)

“Sievietes kleitai ir jābūt kā dzeloņdrātīm – ne katram ir jāzina ceļš, kā apiet žogu nesaduroties,” – šie vārdi pieder kino aktrisei Sofijai Lorēnai, kura ne reizi mūs aplaimojusi ar trāpīgu domugraudu. Aktrise 20. septembrī svinēs 80 gadu jubileju.

Lūk, deviņas kinozvaigžņu atziņas par mīlestību un dzīvi:

“Katra savas pagātnes atcerēšanās reize ir laiks, kad tu sev atklāj ko jaunu. No tā nevajag bēgt, tāpat kā no vecuma, kuru neuzveiksi. Esi atklāts pret sevi, necel mākslīgas sienas sev apkārt! Mīli sevi un apkārtējos, domā pozitīvi un saskati nākotni! Tu redzēsi, ka vecums pienāks maigi un tava dzīve būs notikumiem un piedzīvojumiem bagāta,” reiz teikusi Sofija Lorēna.

“Skaistums ir nevis ārējais izskats, bet gan dvēseles stāvoklis.” – Odrija Hepberna

“Mīlestība ir īslaicīgs aklums pret citu sieviešu jaukumiem.” – Marčello Mastrojāni

“Esmu patmīlīga, nepacietīga un nedaudz nedroša. Es mēdzu kļūdīties, zaudēt kontroli un cilvēkiem ar mani reizēm ir grūti. Bet, ja vari mani paciest sliktākajos brīžos, pie velna, tu esi pelnījis manus labākos brīžus.” – Merilina Monro

“Es neļaujos sarūgtinājumam. Es joprojām pilnībā ticu mīlestībai, un esmu atvērta visam, kas varētu ar mani notikt.” – Nikola Kidmena

“Sirds grib to, ko tā grib. Šajās lietās loģiku velti meklēt. Tu kādu satiec, iemīlies un viss.” – Vudijs Alens

“Es lepojos ar grumbām. Tā ir dzīve manā sejā.” – Bridžita Bardo

“Man patīk domāt, ka mīlestība ir abpusēja, ka to patiešām var sajust.” – Šons Penns

“Mīlestības laime ilgst mirkli. Mīlestības sāpes ilgst visu mūžu.” – Bete Deivisa