Slavenības neparastā fotosesijā plēš šķīvjus un ”izlādējas” pie bungām

Pievienot komentāru
Slavenības neparastā fotosesijā plēš šķīvjus un ”izlādējas” pie bungām
GATIS ROZENFELDS

Ikdiena mūs bieži ieliek ”rāmjos”, nereti liekot apspiest savas emocijas un liedzot teikt, ko patiesībā domājam. Nesen neparastu izaicinājumu just par visiem 100 un darīt lietas, ko ikdienā nedarītu, pieņēmuši mūziķi Dons un Patrisha un TV personība Kristīne Virsnīte.

Visas trīs sabiedrībā populārās personas eksperimentālā fotosesijā atļāvušies izkāpt no komforta zonas, bet gūtās emocijas fotogrāfs Gatis Rozenfelds iemūžinājis eksperimentālās fotogrāfijās, kas attīstītas stiprā, melnā kafijā.

Dons ”izlādējas” pie bungām

Mūziķis Dons emociju vadīšanu uzskata par mākslu, kuru cilvēki mācās visu dzīvi. Viņam, tāpat kā daudziem, nav sveša ne sajūta, ka esi to jau apguvis, nedz atziņa, ka dzīve pēkšņi piespēlējusi situāciju, kurā jāsāk atkal viss no gala.

”Lai gan reizēm esmu diezgan karstasinīgs, pirms gadiem desmit es noteikti aizsvilos daudz ātrāk. Tagad liekās emocijas mēģinu ”izšaut” ierakstos vai koncertos, kur gan parasti dziedu vai spēlēju ģitāru, tāpēc šoreiz sēšanās pie neierastā bungu komplekta, kas turklāt klāts kafijas pupiņām, sagādāja iespēju ”izlādēties” vēl nebijušā veidā,” stāsta Dons.

Patrisha iemēģina ”Harley Davidson”

”Man ir svarīgi, lai cilvēki sajustu manu patieso ”es”, jo cilvēka patiesā būtība piesaista visvairāk. Tāpēc nebaidos atzīt, ka esmu gana bailīga un, visticamāk, nemēģinātu darīt neko patiešām traku – vismaz neko tādu, ko reāli ekstrēmu piedzīvojumu mīļotāji uzskatītu par īpašu.

Taču esmu pārliecināta, ka ikdienā ir jājūt par visiem 100, lai vairotu drosmi citām reizēm, kad, iespējams, vajadzēs izjust arī uz 200,” savā pārliecībā dalās jaunā dziedātāja Patrisha.

Viņa fotosesijā pirmoreiz dzīvē kāpusi uz ”Harley Davidson” moča, lai tā ”mugurā” izbaudītu pilnu emociju gammu no satraukuma un adrenalīna līdz par smiekliem un sajūsmai.

Kristīne Virsnīte plēš šķīvjus

TV personība Kristīne Virsnīte atzīst, ka just par visiem 100 ir visbailīgākā sajūta pasaulē, jo pastāv risks, ka citi mūs var nesaprast, nepieņemt, atgrūst vai novērsties. Taču tikai brīžos, kad viņa ļaujas savām emocijām, TV dīva saprot, ka dzīvo pa īstam.

Šoreiz Kristīne izvēlējusies emocionāli neērtu fizisku jūtu izpausmi – fotosesijas laikā no viņas rokas ”gājuši bojā” vairāki šķīvji, simbolizējot īstu emociju sprādzienu.

”Ja manī ir spēcīgas emocijas, par to zina visi. Kādreiz man šķita, ka ar to zaudēju, taču šodien saprotu, ka zaudēju brīžos, kad pietrūkst drosmes tās atklāti parādīt, un tādi, protams, ir, jo šķiet, ka to nedrīkstu, tā nav pieklājīgi, ko par mani padomās.

Taču atjēdzoties, apzinos, ka daudz nozīmīgāk par citu priekšstatiem un vēlmi būt labai visiem ir tas, ko dienas beigās domāju par sevi es pati. Nav nemaz tik vienkārši tāpat vien saplēst šķīvi vai pamest gaisā pilnu krūzi kafijas, taču, ar neērto sajūtu, kas pārņem lejot kafiju vai plēšot traukus, var vilkt paralēles ar dzīvi. Ja būtu ļāvusi bailēm ņemt virsroku, nekad nebūtu nonākusi televīzijā,” atzīst Kristīne Virsnīte.

Visi trīs atzīst – lai ko tu darītu, tas jādara no sirds, jo nav jēgas kaut ko darīt pa pusei. To atgādina arī ”Narvesen kafijas klubs” – jauna iniciatīva, kas līdz ar īstu kafiju iedrošina izvēlēties arī neviltotas emocijas un īstu, patiesu komunikāciju.