Slavenā Elīna Didrihsone krāšņi nosvin savu 23. dzimšanas dienu

217 komentāri
Slavenā Elīna Didrihsone krāšņi nosvin savu 23. dzimšanas dienu
INSTAGRAM

Šonedēļ 23. dzimšanas dienu nosvinējusi uzņēmēja, ”Instagram” personība un ietekmīgā ”influencere” Elīna Didrihsone. Viņas draugi bija parūpējušies, lai svinības būtu neaizmirstamas.

Apģērbu veikala “Butterfly” īpašniece Elīna Didrihsone pirms mēneša startēja TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas”, un kopš uzmirdzēšanas televīzijā Elīnas fanu pulks audzis kā sēnes pēc lietus – nu vietnē ”Instagram” uzņēmējai ir gandrīz 69 tūkstoši sekotāju, kurus viņa regulāri informē par ikdienā notiekošo.

Izņēmums nebija arī Elīnas dzimšanas diena, kad viņa tika lutināta un lolota pēc pilnas programmas. Kā liecina uzņēmējas ievietotie video “Instagram”, svētki nosvinēti godam.

Ballīte notika kādā no Vecrīgas restorāniem, kas par godu svētkiem tika skaisti izrotāts, un tajā piedalījās tikai Elīnas paši tuvākie cilvēki – vīrs Nauris, mamma un pulciņš draudzeņu.

Svinību dalībnieki bija nodevušies sirsnīgām sarunām, metušies trakulīgās dejās un baudījuši bagātīgu cienastu. Kā kārtīgā dzimšanas dienā pieklājas neiztrūkstoša bija arī svētku torte un svecītes.

Jubilāres īpašajā dienā bija skaisti sapucējusies, dodot priekšroku apģērbam no pašas veikala.

”Pateikt, ka es esmu laimīga, ir laikam nepateikt neko. Man ir vislabākie un vismīļākie cilvēki apkārt,” dienu pēc svinībām ”Instagram” īsajos stāstiņos atzinusi Elīna.

View this post on Instagram

Tā kā Tu 💜

A post shared by 𝙀𝙡ī𝙣𝙖 𝘿𝙞𝙙𝙧𝙞𝙝𝙨𝙤𝙣𝙚 (@didrihsoonee) on