Skropstiņu meistare Kristīne Deimone atklāj stingros bērnu audzināšanas principus

1 komentārs
Skropstiņu meistare Kristīne Deimone atklāj stingros bērnu audzināšanas principus
INSTAGRAM

Skropstiņu meistare, dizainere Kristīne Deimone audzina divus dēlus Mihailu un Džovanni. Kristīne atbalstītājiem atklāj bērnu audzināšanas principus.

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Kristīne paziņo, ka viņas mājās bērniem nav tādas funkcijas kā dators vai televizors.

Skropstiņu meistare Kristīne Deimone atklāj, kā disciplinē dēlus ieturēt maltītes

Kristīne Deimone atklāj, kā iegūt tvirtu vēderiņu, turklāt bez ”kačāšanās”

Jaunākais dēls vispār netiek pie telefona vai datora, bet vecākais var kādu mirkli izmantot šo tehniku, ja ir izmācījies un izlasījis grāmatu.

Kristīne atklāj, ka bērnu mantas ir tikai bērnistabā, atvases nedrīkst rotaļlietas nest uz citām telpām, ja mantas tiek atnestas, tās tiek izmestas ārā.

Pirms doties gulēt, skropstiņu meistares dēli paši sakārto istabu, saliekot mantiņas tām paredzētajās vietās.

Skaistule apzinās, ka dēli nav roboti un ne vienmēr grib saklāt gultas un sakārtot mantiņas, bet katram ir savi pienākumi, kuri vienkārši ir jāizdara.

Kristīne apzinās, ka planšetes izmantošana palīdz bērniem apgūt angļu valodu, bet viņas vecākais dēls bērnudārzā mācījās angļu valodu, un tam nav vajadzīga planšete. Turklāt planšetes iedošana, pēc skropstiņu meistares domām, vēlāk rada lielākas problēmas.

Divu bērnu mammai dēli reti, kad runā pretī. Ja runā, tad viņa prot atrast kompromisu. Tā kā jaunākajam dēlam ir smags raksturs, tad ar viņu šādos brīžos runā tēvs.

Ja rodas konflikta situācijas, bērni tiek aizsūtīti uz savu istabu, kur var “psihot”, cik gribas. Pēc tam viņi nomierinās un ierodas samīļot vecākus.

Vecākais dēls Mihails reiz iesitis Kristīnei pa roku, puisēns dabūjis pretī, kopš tās reizes neviens no bērniem neuzdrošinās pacelt roku pret vecākiem. Pēc Kristīnes domām, tas ir nepieņemami.

Ko tu domā par Kristīnes audzināšanas principiem? Cik liela vieta disciplīnai ir tavā ģimenē?

”Pirmā un pēdējā reize, kad tur eju!” Kristīne Deimone sašutusi par Jūrmalas ”outlet” ciematiņu

1 komentārs