Skropstiņu meistare Kristīne Deimone atklāj, kā disciplinē dēlus ieturēt maltītes

1 komentārs
Skropstiņu meistare Kristīne Deimone atklāj, kā disciplinē dēlus ieturēt maltītes
INSTAGRAM

Populārā skropstiņu meistare, divu dēlu mamma Kristīne Deimone atbalstītājām bieži vien atklāj skaistumkopšanas knifiņus, dzīves gudrības un to, kā viņa audzina bērnus.

Šoreiz Kristīne sociālā tīkla ”Instagram” īsajos stāstos padalās ar citām māmiņām, kā panāk, ka viņas atvases ēd dienas galvenajā ēdienreizē – brokastīs.

Paņēmiens darbojas ar visām ēdienreizēm, vajadzīga tikai vecāku stingrība!

Deimone uzskata, ka pie vecākā dēla svara problēmām vainojama grūtniecības laika bezatbildība

Kam jāpelna vairāk – vīrietim vai sievietei? Pārdomās dalās skandalozā Kristīne Deimone

”Mums mājās ir disciplīna. Dēli tā izaudzināti, ka zina, ka ir jāēd brokastis, jo citu variantu nebūs, nāksies gaidīt nākamo maltīti,” tā Kristīne.

Kad pie skropstiņu meistares ģimenes viesojies māsas dēls un atteicies ēst omleti, kuru brokastīs baudījuši visi, puisēns neko citu nav dabūjis.

Kamēr puisēns atteicies ēst, Kristīnes jaunākais dēls apēdis savu porciju un pie jūras dabūjis vēl pīrādziņus, bet māsas dēlam nācies pludmalē ēst omleti un tikai tad citus labumus. Ja omlete netiktu apēsta, labumi izpaliktu.

”Nē, tā nav drastiska rīcība, bet gan audzināšana, disciplīna,” paziņo Kristīne.

Divu dēlu mamma ir piedzīvojusi visādus brīnumus, arī no draudzeņu bērnu puses, kad atvases atsakās pusdienot un par to dabū vēl konfekti.

Kristīne uzskata, ka bērns ātri vien saprot noteikumus un pēc tiem dzīvo, turklāt vecākiem vieglāk, ja ir režīms un kārtība.

Skandalozā Kristīne Deimone pastāsta, kā saglabā jauneklīgu ādu brangajā dekoltē zonā

1 komentārs