Skandāls Latvijas modes aprindās – slavena modele pārtrauc sadarbību ar ‘’Amoralle’’

Šonedēļ skaļš skandāls pāršalcis populārā pašmāju apģērbu zīmola ‘’Amoralle’’ vārdu. Par sadarbības pārtraukšanu ar zīmolu paziņoja viena no Latvijas populārākajām modelēm, un viņas drosme lika skaļi izteikties vēl pulciņam. Pats uzņēmums par notikušo klusē un sarunām ar Skaties.lv neatsaucas.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • policists

  policists

  Mja, varēja jau sākt ar to, ka skandāls izcēlās pēc Riga Fashion Week, pēc kuras modelēm netika pienācīgi samaksāts par padarīto darbu. Daudz jau dzirdēts par modes dāmas Ozolas izdarībām, no ārpuses afišējot sevi kā smalku, sieviešķīgu baronesi, bet patiesībā ir normāla žmoga, kas meklēs visādus risinājumus, kā mazkāt minimālo, bet maksimāli ekspluatēt smukas meitenes. Tāpat dzirdētas runas par nelikumībām ar šuvēju algām, kuras tiekot maksātas arī aploksnēs. Un, protams, arī kvalitāte galīgi nav tā, ko te prezentē par to abnormālo piķi. Bet ja ir preilenes, kurām nauda maku spiež un gribas to izmest par to feiko mēslu, tad to neviens to nevar aizliegt. Tas karalis patiesībā ir pliks.
 • Tā laime
 • loko

  loko

  Izlasot, nav vispār skaidrs par ko runa. Vai tiešām kāds profesionālāks nevarēja to visu aprakstīt. Tāda sajūta, ka kāda šizofrēniķe tikusi pie rakstīšanas.
 • .

  .

  Atklāti sakot, es no šiem citātiem utt. neko nesapratu. Nesaprotami teksti. Laikam vaina tajā, ka ne tuvu neesmu modele.
  • KP

   KP

   Jā šādus murgus tikai modeles spēj izprast..par ko un kas notika..hmmm.kas to lai zina..tā pat, kas ir šī modele

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!