Skandalozā Aija Dembovska bijušajam paziņojusi, ka gaida viņa bērnu

31 komentārs
Skandalozā Aija Dembovska bijušajam paziņojusi, ka gaida viņa bērnu
Privātais arhīvs

Pēc tam, kad Nīderlandē dzīvojošā Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska Skaties.lv pastāstīja par savu grezno dzīvi ārzemēs, komentāros uzvirmoja baumas – zvaigzne esot bērniņa gaidībās. Sarunā ar Skaties.lv Aija smejoties atklāj, ka zina, no kurienes šīm runām ”aug kājas” – tās izplatījusi viņa pati!

”Zem raksta par sevi komentāros izlasīju, ka esmu otrreiz stāvoklī,” Skaties.lv atklāj Aija. Tiesa, tas jau bijis sagaidāms – Aija atklāj, ka baumas radījusi viņa pati!

”Tas gan bija četrus mēnešus atpakaļ, bet, jā, nu jau bijušajam draugam devu mājienu, ka esmu stāvoklī. To darīju gudra aprēķina vadīta – lai puisis sāk ar galvu domāt, nopietni saprot, ka esam ģimene un pārstāj ”tusēties”,” viltību atklāj Aija.

Diemžēl viltība neesot nostrādājusi – bijušais turpinājis ballēties, un pāra ceļi šķīrušies. Taču pašas Aijas izplatītās baumas ”aizgājušas tautās”, un nu meitenei nākas taisnoties.

Aija vispār vīlusies Latvijas puišos! Lasi viņas pārdomas TE!

”Tas bija ”prikols”. Es neesmu stāvoklī, it kā, cik zinu,” smejas Aija.

Šajā sakarā viņai pat nācies taisnoties darba vietā. ”Pacēlu kreklu, kolēģiem rādīju vēderu un smejoties jautāju, kurā mēnesī tad esmu,” skaidro Aija.

Stāsts par Aijas viltus grūtniecību jau kļuvis par hitu starp Nīderlandē dzīvojošajiem latviešiem. ”Man prasa, kā es visu paspēju – strādāju ilgas darba stundas, vismaz reizi mēnesī atļaujos kārtīgas, vētrainas ballītes un tagad vēl stāvoklī.

Smieklīgi, ka citi par mani zina vairāk nekā es,” spriež šovu zvaigzne.

Viņa spriež, ka bijušais puisis, kuram pirms vairākiem mēnešiem pati cēlusi priekšā stāstu par grūtniecību, tam nav noticējis, bet visi citi gan. ”To puisi man vairs nevajag. Esmu viņu visur nobloķējusi,” tā Aija.
31 komentārs