Skandalozā Aija beidzot atklāj patiesību par sava trīs gadus vecā dēla likteni

38 komentāri
Skandalozā Aija beidzot atklāj patiesību par sava trīs gadus vecā dēla likteni
Privātais arhīvs

Pēc stāsta par to, cik greznu dzīvi viņa uzsākusi Nīderlandē, Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska saņēmusi fanu pārmetumus – kamēr mamma uzdzīvo ārzemēs, Latvijā esot pamests viņas bērniņš. Lai reizi par visām reizēm apklusinātu ļaunas mēles, Aija atklāj patiesību par savu bērniņu.

Aija nupat sašūpoja Latviju, atklājot, ka Nīderlandē iekārtojusies bagātnieku rajonā un ik nedēļas pelna 500 eiro. Aijas veiksmes stāstu lasi TE!

Pēc šīm atklāsmēm komentāros daļa tautas nāca klajā ar nosodījumu, paziņojot, ka, kamēr mamma ārzemēs bauda dzīvi, Latvijā pamests viens un ne tik greznos apstākļos mīt Aijas bērniņš.

Aija vērsās pie Skaties.lv, lai izskaidrotu situāciju un pieliktu punktu baumām.

”Jā, man ir dēliņš, kuram augustā būs trīs gadi. Viņš dzīvo Latvijā ar manu audžumammu, sievieti, kura uzaudzināja arī mani. Es par viņu rūpējos – regulāri sūtu bērnam naudu,” Skaties.lv atklāj Aija.

Dēliņš Aijai piedzimis 18 gadu vecumā. Apzinoties, ka tik jauna un bez stabila darba viņa ar mātes pienākumiem galā netiks, šovu zvaigzne izvēlējusies nodot bērniņu mīlošās audžumammas rokās. Taču Aija ar mazo regulāri uztur kontaktu.

”Nesen dēliņš kopā ar audžumammu viesojās pie manis Holandē. Ar viņu viss ir kārtībā. Es viņam sūtu naudu, satieku, rūpējos. Notiek sēdes ar bāriņtiesu. Viss nav tik vienkārši, kā no malas izskatās,” skaidro Aija.

Viņa uzsver, ka dzīvo savu dzīvi pēc labākās sirdsapziņas un ļaunās mēlēs neklausās. ”Man ir savi sapņi, ko vēlos piepildīt, bet viss notiek pakāpeniski. Neviens, redz, nesaprot, kā es varu dzīvot, visu savu dzīvi noliekot jums uz paplātes,” tā Aija, kurai neesot ko slēpt.

Arī Aija uzaugusi bez vecākiem, un tieši tāpēc ļoti baidās pieļaut kļūdas attiecībā uz savu atvasi.

”Kad piedzima mazais, man nebija vecāku, kuriem lūgt padomu, nebija neviena, kurš palīdzētu. Un, jā, man bija bailes pieļaut pašai savas mātes kļūdas. Es izvēlējos to, kas labāk bērnam – nodevu viņu audžumammai. Jā, tas emocionāli nebija viegli, tas nebūtu viegli nevienai mātei.

Bet es liku bērna intereses pirmajā vietā. Sapratu, ka es, pavisam viena pasaulē, 18 gadus veca, bez darba, nevaru viņam dot to, ko vajadzētu,” izvēli skaidrojusi Aija.

Starp citu – nesen Latviju pāršalca baumas, ka šovu zvaigzne atkal ir stāvoklī. To paziņojusi viņa pati! Vairāk lasi TE!

38 komentāri