Skaistais Sauliešu pāris priecē ar mīļu foto

2 komentāri
Skaistais Sauliešu pāris priecē ar mīļu foto
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Nedēļas vidū no atvaļinājuma Turcijā mājās atgriezusies hokejista Saulieša ģimene. Pēc lepni pavadītajām brīvdienām Sauliešu pāris savus sekotājus iepriecinājis ar mīļu momentuzņēmumu.

Pagājušajā nedēļā pelnītā atpūtā uz Turciju kopā ar sievu Katrīni un meitām Keriju un Kortniju devās pazīstamais hokejists Kaspars Saulietis.

Ceļojuma gaitas pāris visnotaļ aktīvi dokumentēja vietnē “Instagram”, kur dalījās ar vairākiem bezrūpīgiem kadriem un īstajiem stāstiņiem.

Tūristu iecienītajā Alānijā ģimene baudīja visus kūrortpilsētas labumus – vietējo virtuvi, ūdens atrakciju parku, atpūtu SPA, saunā, burbuļvannā, sāls istabā un masāžas un pat līksmoja putu ballītē.

Tāpat Kaspars un Katrīne atvaļinājumā baudīja arī īpaši romantiskus mirkļus.

Pēc atgriešanās mājās hokejists sociālajos tīklos dalījies ar burvīgu foto, kurā iemūžināts kopā ar mīļoto Katrīni. Vasarīgajā bildītē abi pozē pludmalē, sadevušies rokās. Katrīne tērpusies melnā bikini, bet Kaspars – zilās peldbiksēs.

 

View this post on Instagram

 

😎😎😎

A post shared by Kaspars Saulietis (@sauljukas91) on

Mīļā bildīte jau izpelnījusies pāra atbalstītāju sajūsmu, kuri to steiguši apbērt ar sarkanajām ”patīk” sirsniņām.

Pērnā gada vasarā, īsi pirms desmitās kāzu jubilejas, Kaspars un Katrīne Saulieši paziņoja, ka pārtraukuši kopdzīvi. Šopavasar, Kasparam kļūstot par Latvijas čempionu hokejā, pāris sociālajos tīklos dalījās ar mīļu foto, kurā abi redzami bučojamies, liekot domāt, ka laulības krīze ir aiz muguras.