Skaistais LNT pāris atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu

Pievienot komentāru
Skaistais LNT pāris atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu
Ginta Zīverte

Pagājušajās brīvdienās ar burvīgiem jaunumiem padalījies skaistais LNT pāris Rūta un Kaspars Dvinski. Viņi atbalstītājiem un draugiem atklājuši gaidāmā bērniņa dzimumu – maijā abi kļūs par vecākiem puisītim.

TV personības gaidāmā bērniņa dzimumu uzzinājušu, pārdurot melnu balonu, no kura gaisā izlijis zils konfeti lietus.

”Man jums jāatzīstas – es nebiju mamma, kura sapņoja par “meita + dēls” komplektiņu. Pavisam godīgi, mani biedēja (un vēl aizvien mazliet baida) dēla audzināšana. Man vienkārši šķiet, ka ir jābūt īpašām mammas kvalitātēm, lai izaudzinātu krietnu vīru, un, iespējams, man tādas ļoti jāmācās. Saprotiet, ko es gribu pateikt? Es labprāt būtu turpinājusi dzīvi kuplā meiteņu pulciņā, jo kaut kādā ziņā tas būtu man vieglāk.

Bet jau brīdī, kad ieraudzīju zilu konfeti izsprāgstam no balona, manas domas un šaubas apmeta kūleni, pagriezās par 180 grādiem, un es nevarētu būt vēl priecīgāka par mazo puisēnu. Mazo, mīļo cilvēk, es darīšu visu, lai tu būtu krietns vīrs,” vietnē ”Instagram” paudusi Rūta.

 

View this post on Instagram

 

Decembris atnācis ar skaistām ziņām! Mēs BEIDZOT zinām ko gaidām! ??vai??

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska) on

 

View this post on Instagram

 

Man jums jāatzīstas – es nebiju mamma, kura sapņo par ‘meita+dēls’ komplektiņu. Pavisam godīgi, mani biedēja (un vēl aizvien mazliet baida) dēla audzināšana. Man vienkārši šķiet, ka ir jābūt īpašām mammas kvalitātēm, lai izaudzinātu krietnu vīru un, iespējams, man tādas ļoti jāmācās. Saprotiet, ko es gribu pateikt?! Es labprāt būtu turpinājusi dzīvi kuplā meiteņu pulciņā, jo kaut kādā ziņā tas būtu MAN vieglāk. BET jau brīdī, kad ieraudzīju zilus konfetī izsprāgstam no balona, manas domas un šaubas apmeta kūleni, pagriezās par 180 grādiem un es nevarētu būt vēl priecīgāka par mazo puisēnu!!! Mazo mīļo cilvēk, es darīšu visu, lai Tu būtu krietns vīrs ? ?: @ginta.ziverte

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska) on

Rūtas un Kaspara otrajam bērniņam pasaulē jānāk maijā.

Pāris jau audzina vienu mazulīti – pērnā gadu augustā viņi kļuva par vecākiem pirmdzimtajai meitiņai Grietai.

Rūta un Kaspars apprecējās 2016. gada jūlijā.

Rūtu LNT skatītāji iepazina 2012. gadā, kad viņa uzsāka darbu raidījumā ”Tautas balss”. Savukārt Kasparu skatītāji iepazina, kad viņš uzsāka darba gaitas LNT kā sporta ziņu vadītājs.