Skaistais Ceriņu pāris: Ģimenes dzīvē asumiem ir jābūt

1 komentārs
Skaistais Ceriņu pāris: Ģimenes dzīvē asumiem ir jābūt
Privātais arhīvs

Šovasar laulības ostā iestūrēja viens no pašmāju skaistākajiem pāriem – Aivis Ceriņš un Lelde Lietaviete, tagad Ceriņa. Abi tiek uzskatīti par īstu paraugpāri, kuru kopdzīve rit kā pa diedziņu. Tomēr Ceriņi uzskata, ka attiecībās ļoti normāli ir strīdi un sakašķēšanās, bez kuriem neiztiek arī viņi.

”Par to ir jārunā, jo bez tā nekur nevar iztikt. Ir tādi brīži, kad ir kašķi, tu esi neomā. Man šķiet, svarīgākais ir tādās reizēs otrā cilvēkā saskatīt to, kāpēc tu viņu tik ļoti mīli un kāpēc tev viņš ir tik svarīgs.

Un ģimenes laimes formula ir tad, kad tu tiec pāri šiem mirkļiem, tādiem maziem, kad nākas berzēties vienam gar otru,” ģimenes laimes noslēpumu atklāj Lelde Ceriņa.

Ceriņi uzskata, ka cilvēku attiecības ir kā divi zobratiņi, kuriem savā starpā ir nepārtraukti jāpierīvējas, lai izveidotos perfektā saskaņa.

Pēc viņu domām, ģimenes laime nav iedomājama bez abpusēja atbalsta jebkurā situācijā.

”Kad visa pasaule nostājas pret tevi un daudzi par tavām idejām saka, ka tas neizdosies, neies cauri, tad tev līdzās ir savs cilvēks, kurš ir gatavs iestāties par tevi jebkurā diennakts laikā un pateikt, ka viss būs kārtībā, sēdi mierīgs un kopā mums viss izdosies,” teic Lelde.

”Mēs ikdienā cenšamies piekopt, ka otram esam vislielākais kritiķis, mēs esam otram lielākais atbalsts un arī viens uz otru ik pa laikam dusmojamies. Jo, ja visu laiku viss ir forši, tad nav interesanti. Jābūt arī asumiem.

Ja mēs esam vēsi temperamenta ziņā, tad ir forši, ja tam vēsajam temperamentam arī kādu spāņu čili vai salsu piemet klāt. Tad dzīve kļūst foršāka,” savu redzējumu par ģimenes laimi atklāj Aivis.

Ceriņu ģimenes laimes formula

TOP komentāri

  • Eksperts
    +2 +2 0

    Eksperts

    Ja cilvéki nestídas, tas nozíme, ka vini vies otram ir vienaldzigi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl