Komentāri

”Deja ir dusmas, kaisle, sāpes, mīlestība,” pārliecināta skaistumkopšanas jomas pārstāve Kristīne Pavlovska, kura augustā iejūtas TV6 mēneša meitenes lomā. 21. septembrī klubā ”Paldies Latiņam” simpātiskā un deju mīlošā TV seja ieņems vietu ”Dance Battle” žūrijas rindās. Kādas Kristīnei pašai attiecības ar deju?

”Agrāk biju nopietni aizrāvusies ar deju, tagad vairāk dejoju savam priekam. Deja man ir kā meditācija. Kārtīgi izkustinot gurnus, dzīve kļūst atkal krāsaināka,” atzīst TV6 augusta meitene Kristīne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko Kristīnei nozīme deja? ”Deja ir sajūtas, domas, emocijas, dusmas, kaisle, sāpes, mīlestība, aktiermeistarība – veids, kā just un elpot. To arī vērtēšu dejotājos. Nav būtisks tavs dejas stils vai perfekti nostiepts purngals. Galvenais ir caur deju nodotā emocija, centība, ar kādu dalībnieks metas dejā.

Un kur vēl, ja ne konkursā ”Dance Battle” to parādīt! Izaicini sevi un citus!” tā Kristīne.

Jau ziņots, ka sākusies pieteikšanās rudens ”karstākajam” deju konkursam ”Dance Battle”.

”Viss, kas tev nepieciešams, ir talants uz deju grīdas un vēlme to beidzot parādīt plašākai publikai. Tāpat tev jābūt vismaz 18 gadus vecam. Dalība konkursā ir bez maksas.

Mēs zinām, ka deja tev sniedz prieku un gandarījumu, bet lai dejošanā būtu arī sacensību gars, sagatavotas balvas dalībniekiem,” stāsta konkursa rīkotāji un akcentē, ka konkursam var pieteikties kā meitenes, tā puiši.

Iepazīsties ar konkursa nolikumu, aizpildi pieteikuma anketu un pierādi sevi rudens lielākajā deju konkursā ”Dance Battle”!

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl