Komentāri

”Deja ir dusmas, kaisle, sāpes, mīlestība,” pārliecināta skaistumkopšanas jomas pārstāve Kristīne Pavlovska, kura augustā iejūtas TV6 mēneša meitenes lomā. 21. septembrī klubā ”Paldies Latiņam” simpātiskā un deju mīlošā TV seja ieņems vietu ”Dance Battle” žūrijas rindās. Kādas Kristīnei pašai attiecības ar deju?

”Agrāk biju nopietni aizrāvusies ar deju, tagad vairāk dejoju savam priekam. Deja man ir kā meditācija. Kārtīgi izkustinot gurnus, dzīve kļūst atkal krāsaināka,” atzīst TV6 augusta meitene Kristīne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko Kristīnei nozīme deja? ”Deja ir sajūtas, domas, emocijas, dusmas, kaisle, sāpes, mīlestība, aktiermeistarība – veids, kā just un elpot. To arī vērtēšu dejotājos. Nav būtisks tavs dejas stils vai perfekti nostiepts purngals. Galvenais ir caur deju nodotā emocija, centība, ar kādu dalībnieks metas dejā.

Un kur vēl, ja ne konkursā ”Dance Battle” to parādīt! Izaicini sevi un citus!” tā Kristīne.

Jau ziņots, ka sākusies pieteikšanās rudens ”karstākajam” deju konkursam ”Dance Battle”.

”Viss, kas tev nepieciešams, ir talants uz deju grīdas un vēlme to beidzot parādīt plašākai publikai. Tāpat tev jābūt vismaz 18 gadus vecam. Dalība konkursā ir bez maksas.

Mēs zinām, ka deja tev sniedz prieku un gandarījumu, bet lai dejošanā būtu arī sacensību gars, sagatavotas balvas dalībniekiem,” stāsta konkursa rīkotāji un akcentē, ka konkursam var pieteikties kā meitenes, tā puiši.

Iepazīsties ar konkursa nolikumu, aizpildi pieteikuma anketu un pierādi sevi rudens lielākajā deju konkursā ”Dance Battle”!

Video

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl