Komentāri

”Deja ir dusmas, kaisle, sāpes, mīlestība,” pārliecināta skaistumkopšanas jomas pārstāve Kristīne Pavlovska, kura augustā iejūtas TV6 mēneša meitenes lomā. 21. septembrī klubā ”Paldies Latiņam” simpātiskā un deju mīlošā TV seja ieņems vietu ”Dance Battle” žūrijas rindās. Kādas Kristīnei pašai attiecības ar deju?

”Agrāk biju nopietni aizrāvusies ar deju, tagad vairāk dejoju savam priekam. Deja man ir kā meditācija. Kārtīgi izkustinot gurnus, dzīve kļūst atkal krāsaināka,” atzīst TV6 augusta meitene Kristīne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko Kristīnei nozīme deja? ”Deja ir sajūtas, domas, emocijas, dusmas, kaisle, sāpes, mīlestība, aktiermeistarība – veids, kā just un elpot. To arī vērtēšu dejotājos. Nav būtisks tavs dejas stils vai perfekti nostiepts purngals. Galvenais ir caur deju nodotā emocija, centība, ar kādu dalībnieks metas dejā.

Un kur vēl, ja ne konkursā ”Dance Battle” to parādīt! Izaicini sevi un citus!” tā Kristīne.

Jau ziņots, ka sākusies pieteikšanās rudens ”karstākajam” deju konkursam ”Dance Battle”.

”Viss, kas tev nepieciešams, ir talants uz deju grīdas un vēlme to beidzot parādīt plašākai publikai. Tāpat tev jābūt vismaz 18 gadus vecam. Dalība konkursā ir bez maksas.

Mēs zinām, ka deja tev sniedz prieku un gandarījumu, bet lai dejošanā būtu arī sacensību gars, sagatavotas balvas dalībniekiem,” stāsta konkursa rīkotāji un akcentē, ka konkursam var pieteikties kā meitenes, tā puiši.

Iepazīsties ar konkursa nolikumu, aizpildi pieteikuma anketu un pierādi sevi rudens lielākajā deju konkursā ”Dance Battle”!

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl