Komentāri

“Ja es nebūtu uzaugusi Jaunpilī, tad droši vien mana dzīve būtu pavisam savādāka,” šonedēļ raidījuma “900 sekundes” rubrikā ar lepnu nosaukumu “Es esmu no laukiem” atzina šova “Saimnieks meklē sievu” vadītāja un radio “Star FM” balss Baiba Sipeniece-Gavare.

“Es uzaugu pils pagalmā starp baznīcu un kapliču. Visa tā muižas atmosfēra uzsūcās manī, un es noteikti esmu pateicīga tai vietai, kur es uzaugu. Bez viņas es nebūtu tur, kur es tagad esmu,” raidījumā atzina tautā iemīļotā TV personība un radio balss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sipenieces-Gavares dzīvē ļoti lielu lomu spēlējusi pati Jaunpils pils.

“Skaists arhitektūras piemineklis ar vēsturi – to, ka tur ir barons dzīvojis, cik viņš dulls ir bijis. Pils ir pilna ar leģendām. Mēs uzaugām pilī ar visu to skaistumu, kas apkārt. Man ir fiziska nepieciešamība visur, kur es ierodos, izkārtot pa savam prātam, lai viss būtu kā man liekas skaisti. Tāpēc, ka esmu tādā vidē izaugusi.

Otrs – kultūras dzīve, kas tur kūsāja – tur bija pašdarbības kolektīvi, ļoti daudz brauca teātri, notika koncerti, un tas manī sēž iekšā ļoti pamatīgi. Līdz ar to tas ir mans pamats zem kājām,” pastāstīja Sipeniece-Gavare.

Kopš dzimtās puses pamešanas TV un radio dīva akcentē, ka viņā aizvien mīt kurzemnieku un zemgaliešu sajaukums: “No vienas puses pamatīgums, no otras puses – lielīgums.”

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl