Komentāri

“Ja es nebūtu uzaugusi Jaunpilī, tad droši vien mana dzīve būtu pavisam savādāka,” šonedēļ raidījuma “900 sekundes” rubrikā ar lepnu nosaukumu “Es esmu no laukiem” atzina šova “Saimnieks meklē sievu” vadītāja un radio “Star FM” balss Baiba Sipeniece-Gavare.

“Es uzaugu pils pagalmā starp baznīcu un kapliču. Visa tā muižas atmosfēra uzsūcās manī, un es noteikti esmu pateicīga tai vietai, kur es uzaugu. Bez viņas es nebūtu tur, kur es tagad esmu,” raidījumā atzina tautā iemīļotā TV personība un radio balss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sipenieces-Gavares dzīvē ļoti lielu lomu spēlējusi pati Jaunpils pils.

“Skaists arhitektūras piemineklis ar vēsturi – to, ka tur ir barons dzīvojis, cik viņš dulls ir bijis. Pils ir pilna ar leģendām. Mēs uzaugām pilī ar visu to skaistumu, kas apkārt. Man ir fiziska nepieciešamība visur, kur es ierodos, izkārtot pa savam prātam, lai viss būtu kā man liekas skaisti. Tāpēc, ka esmu tādā vidē izaugusi.

Otrs – kultūras dzīve, kas tur kūsāja – tur bija pašdarbības kolektīvi, ļoti daudz brauca teātri, notika koncerti, un tas manī sēž iekšā ļoti pamatīgi. Līdz ar to tas ir mans pamats zem kājām,” pastāstīja Sipeniece-Gavare.

Kopš dzimtās puses pamešanas TV un radio dīva akcentē, ka viņā aizvien mīt kurzemnieku un zemgaliešu sajaukums: “No vienas puses pamatīgums, no otras puses – lielīgums.”

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl