Seksīgi foto: populārajai vīriešu striptīza grupai ”MEN$” pievienojušies jauni, ”karsti” dejotāji

0 Komentāru
Seksīgi foto: populārajai vīriešu striptīza grupai ”MEN$” pievienojušies jauni, ”karsti” dejotāji
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Kungu striptīza deju grupa ”MEN$” jau vairākus gadus kārdina, uzbudina dāmas Latvijā un ārpus valsts robežām. Nu jau ierastajiem dejotājiem pievienojušies jauni, ”karsti” dejotāji. Šovi kļūs vēl izaicinošāki un seksīgāki!

Kā sarunā ar portālu Skaties.lv informē dejotāju līderis, horeogrāfs Arvīds Ķiršakmens, jauni dejotāji meklēti, jo martā viņš pametīs skatuvi. Tas notiks gandrīz uzreiz pēc uzstāšanās ”Erotā”.

Arvīds turpinās darboties ar grupu, bet tikai horeogrāfa, tūru organizatora lomā, dāmas ar seksīgām dejām viņš vairāk nepriecēs.

”Visu nevar apvienot, ja vien nav vēlme ”pašizdegt”. Vēlos vairāk pievērsties savas kompānijas attīstībai. Ir padomā daudz plānu un jaunu projektu, kurus vēlos īstenot,” par aiziešanu no aktīvās dejošanas saka Arvīds.

Arvīds apzinās, ka sākumā būs neierasti, ka nav jādejo, bet tas nesagādās grūtības, jo ir izvirzīti mērķi uz kuriem tiekties.

Gadu laikā izbaudīti koncerti, dejošana vecmeitu ballītēs, Eiropas striptīza čempionāts un pat deju šovi Amerikā.

Jāsper solis uz priekšu, jāpievēršas dejotāju profesionālās prasmes kvalifikācijas celšanai vēl augstākā līmenī.

”Jauno dalībnieku izvēle nebija grūta, jo gandrīz visi bija noskatīti jau iepriekš. Skatos uz puišu koptēlu, uzsvaru liekot uz torsu un seju, tad seko harizmas izvērtēšana. Nozīme ir arī pašpārliecībai, ja dejotājam problēmas sagādā ierašanās uz treniņu, kur vēl runāt par kāpšanu uz skatuves,” nosaka Arvīds.

Arvīds piebilst, ka liela nozīme ir dejotāja personībai, īpašībām. Deju biznesā jābūt ar savu ”rozīnīti”, lai dejotājs nav kāda cita kopētājs, bet individualitāte.

”Jaunie dejotāji ir talantīgi, apņēmības pilni un neatlaidīgi. Reizēm treniņos ir grūti, bet grupas ilggadējie dalībnieki palīdz kā vien spēj. Ir lietas pie kurām jāpiestrādā, bet viss notiek organiski, tā kā tam jābūt,” priecājas Arvīds.

Dāmas ar ”MEN$” papildinājumu jau ir iepazīstinātas un priecājās par jaunajiem dejotājiem gluži kā par karstiem pīrādziņiem!

Iepazīsti jaunos puišus!

Dante par sevi saka, ka ir apdāvināts un ar milzīgu mērķtiecību sasniegt to, ko vēlas.

”Bonusā man nāk inteliģence, empātija un laba humora izjūta. Vienmēr ir paticis sarunas ar apkārtējiem padarīt pozitīvas, to panāku ar smieklīgiem komentāriem. Nepazīstamiem cilvēkiem tas nav pamanāms, jo ikdienas ritmā esmu ļoti nosvērts un nopietns,” par sevi stāsta Dante.

Dante sevi raksturo kā ideālu ”MEN$” dejotāju, jo viņam ir liela pieredze skatuves improvizācijā un teātra mākslā. Šī pieredze palīdz ērti justies uz skatuves un iejusties tēlā.

Foto: PERSONĪGAIS ARHĪVS

Erosam vienmēr paticis sports, viņš nodarbojas ar boksu, jogu un volejbolu.

”Neuzskatu sevi par kautrīgu, vienmēr labi jūtos jebkurā kompānijā, ar visiem atrodu kopīgu valodu. Esmu harizmātisks un skaists. Man patīk labs humors. Nu patīk arī dejot, vēlos iemācīties vēl labāk kustēties,” stāsta Eross.

Eross neslēpj, ka treniņi ir ļoti intensīvi, 3-4 reizes nedēļā deju nodarbības, 4-5 reizes nedēļā trenažieru zāle, tam visam seko diēta un īpašs režīms. Seksīgais vīrietis ir drošs, jo grūtāk mācībās, jo vieglāk kaujā!

Foto: PERSONĪGAIS ARHĪVS

Romeo ar prieku paziņo, ka izbauda sieviešu uzmanību. Viņam vienmēr ir patīkami atrasties sieviešu epicentrā. Skaistulis jūtas komfortabli atrodoties uz skatuves apakšveļā un izrādot savu tetovēto augumu.

”Paralēli treniņiem Arvīds māca kā pareizi un efektīvi iekārdināt sievietes, atrodoties uz skatuves. Striptīzs nav tikai mācēt dejot un vīrišķīgi kustēties, bet prast iekārdināt dāmas, likt sevi gribēt, tas nav tik vienkārši, neatrodoties līdzās,” tā Romeo.

Foto: PERSONĪGAIS ARHĪVS

 

0 Komentāru