Seksīgās Lee viltus mīlnieks savulaik ar ērmotu triku centies pavedināt arī Katrīni Saulieti

10 komentāri
Seksīgās Lee viltus mīlnieks savulaik ar ērmotu triku centies pavedināt arī Katrīni Saulieti
INSTAGRAM

Kamēr Seksīgās Lee pavedinātājs Ronalds Alpe publiski taisnojas, ka kāja ar Lieni pāris reizes paslīdējusi laikā, kad abi ar sievu bijuši pašķīrušies, interneta vidē piesakās arvien jaunas dāmas, kuras savulaik pavedināt esot centies donžuāns. Viņa uzmanību izpelnījusies arī daiļā Katrīne Sauliete.

Ronaldam acīmredzot patīk sievietes, kuras nebaidās gozēties slavas saulītē.

Ne velti viņš apprecējis ”Latvijas princesi” Montu Zuki, kuru krāpis ar šovu zvaigzni Seksīgo Lee. Vīrieša grēksūdzi lasi TE!

Ar atklātu stāstu, kā šis kārumnieks savulaik centies iekarot viņas sirdi, klajā nākusi arī populārā Katrīne Sauliete. Tiesa, viņu Ronalds centies iekarot, pirms vēl bijis precējies ar Montu.

”12 gadus atpakaļ strādāju nekustamo īpašumu firmā, un viņš piezvanīja uz manu telefonu, gribēja apskatīt kaut kādu dzīvokli. Parādīju, un tad zvana un saka, ka viņam ir zeme, kuru vēlas pārdot. Aizbraucam apskatīt, ieradās toreiz ar puķi,” savu stāstu publiski izklāsta Sauliete.

Pēc dienas vīrietis atkal zvanījis, sakot, ka grib izīrēt savu dzīvokli, lai Katrīne nākot safotografēt, ko viņa, kā kārtīga darbiniece, arī paveikusi.

”Un tagad smieklīgākā daļa: aizeju uz darbu, apstrādāju dzīvokļa bildes, un viņš zvana un saka: ”Klau, tu tikai neliec nekur tās bildes, negribu lai vecāki redz, ka gribu izīrēt. Ja nu ir kāds, kas interesējas par dzīvokli centrā, tad vari piedāvāt.”,” atceras Katrīne.

Nākamajā dienā kāds puisis interesējies par dzīvokli, un Katrīne devusies to izrādīt. Īpašumā viņu sagaidījis vien Ronalds.

”Zvanītājs kā nenāk, tā nenāk. Un šis saka: ”Nu, ejam augšā, nestāvam uz ielas, pagaidīsim iekšā.”

Ieejam un tur galds uzklāts un sveces, un pats sagatavojis pusdienas,” smejas Sauliete.

Kad viņa devusies prom, vīrietis dažādi centies pārliecināt, lai paliekot. ”Es viņam tik ļoti patīkot un tā tālāk, bet man viņš uzreiz likās maniakveidīgais.

Pie durvīm vēl pasniedza vēstuli, kuru pats bija sarakstījis (jāatzīmē, iepriekš viņu redzēju divas reizes), un tur memuāri bija, kā ir iemīlējies.

Pateicu, ka sorry, man ir puisis, mēģināja vēl zvanīties, bet no viņa jau oda pa gabalu, ka maniaks.

Pēc neilga laika ieraudzīju Montas bildēs viņu un vēl nodomāju, ka ņifiga, viņš tomēr dabūjis labu meiteni un ka tomēr kāda uzķērās,” stāstu atceras Sauliete, vēl pasmejoties, ka ”neviena no tām vietām, ko gribēja it kā pārdot un izīrēt, nemaz viņam nepiederēja”.

10 komentāri