Seksīgās Lee viltus mīlnieka sieva ir trešā bērna gaidībās; krāpnieks runā atklāti

Pagājušajā nedēļā Latviju pāršalca populārās Lienes Ušakovas jeb Seksīgās Lee stāsts par to, kā viņa uzķērusies uz aizņemta vīrieša meliem. Nu atklāti runājis pats vīrietis, kurš, kā izrādās, ir precēts ar savulaik titulu ”Latvijas princese” ieguvušo Montu Zuki (tagad Alpi). Sieviete ir abu trešā bērniņa gaidībās.

Atpakaļ uz rakstu

29 komentāri

 • Ilmars Freedom

  Ilmars Freedom

  Kam man šis butu jālasa ?!? Ne jau dēļ šim "ziņām" sekoju tv3... ((((
 • joske
 • Rihards
 • Malvine Jansone

  Malvine Jansone

  Wtf ? Drīz jau sāks rakstīt , pa pagalma bomžiem, kurš vairāk paēdis , kurš mazāk !
 • Alīse Āboltiņa

  Alīse Āboltiņa

  Tagad par šito kādu mēnesi mals!!!TV3 nekas prātīgāks nav ko darīt? Sen nekas par Burkā un Kombulē nav dzirdēts!
 • Cynthia Cy
 • zane

  zane

  Ronalds Alpe tikai dzivo apkrāpjot, melojot un ja savādāk nevar tad piedraud....tādā veidā izkrapj naudu.Neticu ka Monta Alpe neko nezinaja . Tagad caur Privato dzivi mazgajas tīrs ahaaa ....vemt gribas no šīs ģimenes meliem. Nez no ka dzīvos .....par ko uzturēs trešo bērnu ???....piekerti. Intresanti vai tiešām policija neko?? Zinu ka ir vairakas lietas uzsāktas....vai varbut apvardojis ari policistes????
 • Lele

  Lele

  Nopietni? Jūs lasāt šo "sūdu"? Cilvēki... Atvainojos, brīdinu, ka man šovakar rakstot, nav garīgais un parasti neatveru nemaz šādas lapas, bet jāpabrīdina jau tauta arī ir. Tas arī, šķiet, ir mans pienākums! MBET teikšu kā ir tik un tā,nu klau, cilvēki, kamoon... - 1. beidziet savas smadzenes degradēt, lasot dzelteno presi ikdienā, tā vietā mācieties likumus/ par garīgām lietām/ matemātikas formulas... Vienalga ko, kas jūs padarītu par tiem, kuri var nest PIENESUMU Latvijai, nevis otrādi. Jo paši nodegradējaties līdz klaču par prostitūtām līmenim un tad brīnāties, ka paši izvēlaties sliktu valdību... 2. Tā Lee taču ir "lēta prece"? Kuru normālu cilvēku tas interesē? Čaļi kuri pavelkas uz tādām pēc tam nožēlo, un vispār ir nelaimīgi, nevarot apvaldīt savu kranci, ka tas bāžās visur kur vajag un kur galīgi nevajag... Tā Lee pati jau nelaimīgs skuķis. Ieteikums viņai - meklē Dievu, lūdz palīdzību, lai parāda Viņš Tev īstās dzīves vērtības. Tā kaut kā...
 • Solo

  Solo

  Tas, kā viņš ir izrīkojies un čakarējis cilvēkus, nav vispār nekāda attaisnojuma!Nav! Viņš var teikt ko viņš vien grib, jēgas no tā nekādas.
  Izklausās, ka viņam kaut kas nav īsti riktīgi.
 • Ha!

  Ha!

  Pati Monta arī nav nemaz tik svēta! Cik laulības viņa pati ir izjaukusi? Ir tāds teiciens "Nedari citam to, ko pats negribi lai tev nodara"! ... Man, svētki...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!