Seksīgās Lee viltus mīlnieka sieva ir trešā bērna gaidībās; krāpnieks runā atklāti

29 komentāri
Seksīgās Lee viltus mīlnieka sieva ir trešā bērna gaidībās; krāpnieks runā atklāti
FACEBOOK

Pagājušajā nedēļā Latviju pāršalca populārās Lienes Ušakovas jeb Seksīgās Lee stāsts par to, kā viņa uzķērusies uz aizņemta vīrieša meliem. Nu atklāti runājis pats vīrietis, kurš, kā izrādās, ir precēts ar savulaik titulu ”Latvijas princese” ieguvušo Montu Zuki (tagad Alpi). Sieviete ir abu trešā bērniņa gaidībās.

Lienes stāstu par viltus mīlnieku un viņa metodēm lasi TE!

Kā noskaidroja Skaties.lv, Lienes viltus mīlnieks Ronalds Alpe, kurš, valdzinot Lieni, uzdevies par Daumantu, jau vairākus gadus ir precēts ar ”Latvijas princesi” Montu. Abi audzina divas meitiņas, un kuru katru brīdi jānāk pasaulē abu trešajai atvasītei.

Monta, ņemot vērā savu īpašo stāvokli, no plašākiem komentāriem par vīra dubulto dzīvi Skaties.lv atteicās, vien atklājot, ka nav nojautusi par šo afēru. Toties savu versiju par notikušo žurnālam ”Privātā Dzīve” izklāstījis Ronalds.

Kā žurnālam atklājis uzņēmējs, viņš ar Lieni saticies laikā no marta līdz jūlijam, kad ar sievu bijuši pašķīrušies. Uzzinot, ka Monta ir stāvoklī, viņš atgriezies pie sievas.

”Tagad saprotu, ka biju idiots. Liene meklē lētu slavu,” notikušo komentē Ronalds, piebilstot, ka cer, ka viss vienkārši norimsies.

Nekas nenorimst! Ar savu stāstu par šī vīrieša trikiem klajā nāk arī Katrīne Sauliete! Lasi TE!

Vīrietis spriež, ka viņš kļūdījies, neesot līdz galam godīgs pret Lieni, bet arī viņa neesot līdz galam balta un pūkaina. Kad viņš vēlējies romānu pārtraukt, Liene centusies ”ar vairākiem instrumentiem iegūt citus labumus”.

”Ir daudzas lietas, kuras pasakot, cilvēki būtu šokēti, un viss pagrieztos pret pašu Lieni. Bet tā kā viņa ir morāla nulle, es saprotu -ja to darīšu, viņa metīs man pretī vēl ar kaut ko. Kam man to vajag?” jautā skandālā ierautais Ronalds.