Seksīgā Lee uzķeras uz mīlnieka – krāpnieka, asiņaini skati ”Lauku sētā”: nedēļa šovbiznesā

0 Komentāru
Seksīgā Lee uzķeras uz mīlnieka – krāpnieka, asiņaini skati ”Lauku sētā”: nedēļa šovbiznesā
INSTAGRAM

Šī nedēļa Latvijā paiet valsts simtgades svinību zīmē, taču vietējā šovbiznesā nav trūcis arī citu notikumu. Portāls Skaties.lv ierasti piedāvā atskatīties uz nedēļas satraucošākajiem notikumiem izklaidē jomā.

Nedēļas sākumā Latvijas šovbiznesā dažādās sfērās atpazīstamā Liene Ušakova jeb seksīgā Lee kā brīdinājumu citām brīvām meitenēm publiskoja atklātu stāstu par to, kā uzķērusies uz aizņemta vīrieša mīlas āķa.

Kā kļuva zināms vēlāk, Liene nav vienīgā – desmitiem sieviešu vērsušās pie viņas, atklājot, ka cietušas no šī draiskuļa, kurš internetā uzdodas par Daumantu Vītolu un Rafaelu, bet patiesībā ir Rolands Alpe, kurš ir precējies divu bērnu tēvs. Vairāk lasi šeit!

Nedēļas sākumā kinoteātrī ”Splendid Palace” norisinājās Nacionālās kino balvas ”Lielais Kristaps” pasniegšanas ceremonija, kas pulcēja ne tikai kin ļaudis, bet arī īstu kultūras dzīves baudītāju buķeti. Sarīkojuma viesu vidū nedalītu uzmanību izpelnījās bijušais Saeimas deputāts, gastroenterologs Hosams Abu Meri, kurš uz pasākumu bija devies kopā ar savu sirdsdāmu TV žurnālisti Lindu Krūmiņu.

Valsts svētku laikā ar patriotisku dziesmu “Karavīrs” nāca klajā šova “X Faktors” pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš ar savu grupu “Refleksija”. Tomēr publiskajā telpā uzvirmojušas runas par plaģiātismu – daudzi mūzikas pazinēji jaunajā dziesmā saklausījuši līdzību ar grupas ”Metallica” megahitu “Nothing Else Matters”.

Šonedēļ spēlē “Lauku sēta” tika noskaidrotas trīs dāmas, kuras cīnīsies lielajā fināla cīņā, taču ceļš līdz tam viņām bija gan fiziski, gan emocionāli smags. Meitenēm bija jāsadala cūkas kautķermenis, kā arī katrai jānokauj un jānoplucina pa vistai un jākrāmē akmeņi.

Bet izšķirošā izrādās dubļu stafete, kurā zaudēja mazā Sanita.

Tas nozīmē, ka par uzvaru ”Lauku sētā” cīnīsies lielā Sanita, Zane un Eva.

Tikmēr “Lauku sētas” zvaigzne Aija Dembovska, kura pagājušajā nedēļā negaidīti pameta Latviju, šonedēļ faniem steidza atskaitīties, ka ir laimīgi ieradusies galamērķī, kur viņu atplestām rokām jau sagaida fani un ballīšu maratons.

”Te ļoti daudz fanu, kas mani sagaidīja. Uzreiz gājām tusēties, esmu sajūsmā, jo te ir vēl jautrāk nekā Rīgā ”kreklos”,” lielisks pirmais iespaids par vietu, kur nonākusi, ir Aijai.

0 Komentāru