Šefpavāra dusmas vakariņu šovā, Timmas sievas smagais gads: nedēļa šovbiznesā

Pievienot komentāru
Šefpavāra dusmas vakariņu šovā, Timmas sievas smagais gads: nedēļa šovbiznesā
INSTAGRAM

Šonedēļ karstu un plaši apspriestu šovbiznesa notikumu netrūka, un Skaties.lv nedēļas izskaņā ierasti piedāvā atskatīties, par ko nācija satraucās un mēles kulstījusi visvairāk.

Nedēļa iesākās ar lieliskām ziņām visiem ”Saimnieks meklē sievu” faniem – šova piektajā sezonā izveidojušies divi laimīgi pāri. Pēc ceļojumiem romantiskās attiecības nolēma turpināt Ilmārs un Beāte, kā arī Oskars un Dārta. Vairāk lasi šeit!

Ilmārs TV kameru priekšā atklāja, ka attiecībā uz Beāti viņam ir nopietni nolūki, tomēr tuvāk neko neatklāja. Kā tagad liecina ieskats ”Saimnieks meklē sievu” noslēdzošajā sērijā, Ilmārs šovā izraudzīto meitene gatavojas bildināt.

Šajā pavasarī vecāku pulkam pievienojās grupas ”Framest” dziedātāja un dažādu TV šovu dalībniece Rūta Dūduma-Ķirse un viņas vīrs un skatuves partneris Jānis Ķirsis. Pusgadu pēc meitiņas Grietas nākšanas pasaulē laimīgā māmiņa savu lolojumu beidzot atrādīja atbalstītājiem, vietnē “Instagram” daloties ar mīļu foto.

Tāpat Rūta pastāstījusi, kā ir būt vecākiem.

Par aizvadītajā gadā piedzīvoto īpašā ierakstā sociālajos tīklos nesen pavēstīja basketbolista Jāņa Timmas sieva un dēla Kristiana māte Sana.

”Šis ir bijis viens no smagākajiem manas dzīves gadiem, un iziet cauri šiem grūtajiem laikiem nebūtu iespējams bez mana mazā eņģelīša,” viņa ziņoja atbalstītājiem. Plašāk lasi šeit!

Par īstu jandāliņu TV3 kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ parūpējās tievēšanas projekta ”Īstie veči” dalībnieks Uldis Grīnbergs, kurš malto piparu dēļ izpelnījās šefpavāra Māra Jansona kritiku.

”Neizmantojiet maltus piparus! Jūs vispār nezināt, kad viņi ir malti – pirms gada vai pirms diviem. Vai viņi ir no Peru vai no Indijas. Kas tas tāds ir?! Dzēšam ārā šo raidījumu!” par Ulda izdarībām vakariņu šovā pikts bija Jansons. Video baudi šeit!

Pagājušās nedēļas izskaņā TV3 sākās šova ”X Faktors” trešās sezonas tiešraižu cīņa. Sezonas neparastākā balss tembra īpašniece Diāna Paško pirmajai tiešraidei sagatavojusi lirisku hitu – Sam Smith ”Stay With Me”. Un tas piecēla ekspertus kājās. Diānas priekšnesumu baudi šeit!