Saulietes kailās krūtis, Pugačovas jubileja, Rajeckas atpūta ASV: nedēļa šovbiznesā

Pievienot komentāru
Saulietes kailās krūtis, Pugačovas jubileja, Rajeckas atpūta ASV: nedēļa šovbiznesā
INSTAGRAM

Šonedēļ pikantu, svinīgu un košu notikumu šovbiznesā nudien nav trūcis, turklāt kā nevienu citu nedēļu uzmanības lokā nonāca vairākas daiļā dzimuma pārstāves. Portāls Skaties.lv piedāvā atskatīties uz nedēļas spilgtākajām varonēm un notikumiem, kas nāciju satraukuši visvairāk.

Nedēļas sākumā vēstījām par kādu pikantu notikumu – uzņēmēja un sabiedrības dāma sociālajos tīklos dalījās ar bildīti, kurā atvaļinājumā Bali salā pozē kailām krūtīm.

26. dzimšanas dienu nosvinējusi TV3 šovā ”Netīrās dejas” iepazītā Evelīna Šaulīte, kura jau trīs gadus naktsklubā ”Coyote Fly” strādā par dejotāju. Seksīgā daiļava īpašā dienā savā darba vietā bija sarīkojusi karstu ballīti.

Apaļu jubileju šonedēļ svinēja krievu estrādes leģenda Alla Pugačova. 70 gadu jubilejā īpaši sveica dziedātājas tuvinieki – vīrs Maksim Galkins un bērni Garijs un Ļiza.

Muzikālu sveicienu jubilārei bija sarūpējis arī latviešu dziedātājs Intars Busulis.

Ar skaistu dzīves notikumu – otrās meitiņas nākšanu pasaulē – šonedēļ daudzi steidza sveikt pasaulslaveno latviešu tetovēto modeli Monami Frost, īstajā vārdā Irēnu Straumi.

Tikmēr ar atklātu stāstu par četru bērnu audzināšanu nedēļas vidū nāca klajā 30 gadus vecā Lienīte Apikāte no Lielvārdes, kura TV3 šovā “Gatava pārvērtībām” piedzīvoja satriecošas pārmaiņas.

Vēlāk sieviete arī atklāja, kas viņas dzīvē mainījies pēc piedalīšanās pārvērtību šovā.

Tikmēr dziedātāja Olga Rajecka kopā ar vīru devusies atpūtas braucienā uz Ameriku. Un mājās palicējus lutina ar košiem kadriem no atvaļinājuma.