Saulietes jauniņais mīļotais, Runces kāzas, Sipenieces ārzemju ceļojums: nedēļa šovbiznesā

1 komentārs
Saulietes jauniņais mīļotais, Runces kāzas, Sipenieces ārzemju ceļojums: nedēļa šovbiznesā
INSTAGRAM

Šonedēļ par nokļūšanu plašākas sabiedrības uzmanības lokā bija parūpējušās vairākas populāras dāmas – precības, spilgtas pārvērtības un daudz kas cits. Skaties.lv nedēļas izskaņā piedāvā atskatīties uz karstākajiem un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

Sabiedrības dāma, ”influencere” un divu meitu māmiņa Katrīne Sauliete jau kādu laiciņu nevairās publiski izrādīt savu jauno sirdsāķīti. Pēteris Vasiļevskis, kurš darbojas aviācijas jomā, īpašu uzmanību izpelnījās šonedēļ.

21. maijā Saulietes izredzētais svinēja dzimšanas dienu, un, kā nu izrādījās, Pēteris ir septiņus gadus jaunāks par Katrīni. Viņš šonedēļ svinēja 28. dzimšanas dienu, bet Katrīnei šogad apritēs 36 gadi. Vairāk lasi šeit!

Ar skaistiem jaunumiem nāca klajā bijusī TV3 raidījuma ”Bez Tabu” žurnāliste Baiba Runce – viņa ārkārtējās situācijas laikā iestūrējusi laulības ostā. Par Baibas vīru kļuvis ilggadējais draugs Mikus Hāks.

Par to, kā mīlestības svētki svinēti laikā, kad valstī noteikti sociālās distancēšanās ierobežojumi, lasi šeit!

Pagājušās nedēļas nogalē, kad iedzīvotāju brīvai kustībai tika atvērtas Baltijas valstu iekšējās robežas, viena starp pirmajām, kura izmantoja iespēju doties ārpus Latvijas, bija tautā iemīļotā radio un TV raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare.

Par viņas pirmo ceļojumu pēc ierobežojumu mīkstināšanas vairāk lasi šeit!

Lai arī šovs “Lauku sēta” noslēdzies, šonedēļ īpašu uzmanību baudīja spēles atraktīvā dalībniece Dace. Sieviete, kura šovā startēja ar interesantu bizīšu frizūru, pavasarim iestājoties, ļāvusies jaunām pārmaiņām. Viņa pati izbalinājusi matus, un tas ir tikai sākums – ”Lauku sētas” zvaigzne plāno kļūt par īstu blondīni! Vairāk lasi šeit!

Iespaidīgām pārvērtībām šajā nedēļā liecinieki bija arī TV3 šova ”Stilistu kaujas” skatītāji – trešdienas vakarā TV ekrānos ar pašmāju stilistu gādību jaunos un pārsteidzošos tēlos uzmirdzēja 36 gadus vecā Marita Ņikitina.

Pēc šova sieviete Skaties.lv atzina, ka piedalīšanās projektā bijis kā sākums jaunai dzīvei un viņa ir gatava kardināli mainīt ne tikai savu garderobi: “Viss jāmet ārā – no ziemas jakām līdz peldkostīmiem.”

Kā mainījusies Maritas dzīve pēc TV3 pārvērtību šova, lasi šeit!

Nedēļas otrajā pusē ar satraucošiem jaunumiem nāca klajā bijušais Saeimas deputāts, politiķis, ārsts – gastroenterologs Hosams Abu-Meri – viņš vēstīja, ka nokļuvis slimnīcā.

Kā Hosams Abu Meri ziņoja vietnē ”Instagram”, viņš no ārsta kļuva par pacientu, un tas ļāvis situāciju Latvijas slimnīcās ieraudzīt no jauna skatpunkta. Viņa pārdomas par redzēto slimnīcā lasi šeit!