Salcevičas bijušais vīrs pēc šķiršanās bauda dzīvi un publicē vēsti skauģiem

14 komentāri
Salcevičas bijušais vīrs pēc šķiršanās bauda dzīvi un publicē vēsti skauģiem
INSTAGRAM

Par pēdējo nedēļu apspriestāko notikumu pašmāju šovbiznesā kļuvusi iedvesmojošo slavenību Indras Salcevičas un Kaspara Bērziņa šķiršanās. Kamēr interneta komentāru sadaļā dīvānu eksperti piedāvā dažādas versijas par īsās laulības kraha iemeslu, jaunizceptais šķirtenis Kaspars neraud spilvenā – viņš dzīvo ar pilnu krūti un nu publiski sniedzis komentāru arī par intrigu kārajiem spekulantiem.

Pēc šķiršanās no Indras Kaspars ”Instagram” blogu transformējis par moderna vīrieša dzīvesstila lapu. Kaspars tajā demonstrē savu ikdienas stiliņu, iedvesmojot vīriešus modīgām tērpu kombinācijām, atrāda attēlus no ballītēm un jautriem atpūtas brīžiem, kā arī priecē ar asprātīgiem video par aktuālām tēmām.

Sekotāji slavē Kasparu par viņa stila izjūtu, atraktivitāti un humoru.

Šķiršanās jautājumam sociāli aktīvais Kaspars savā blogā līdz šim vēl nebija pievērsies, bet nu vērsies pie virtuālās pasaules ekspertiem ar pārdomām.

”Pēdējā laikā daudz dažādu notikumu, dzeltenie neguļ, dīvānu eksperti sarosās…. Klaviatūra klab….

Un komentāri presē ir graujoši! Kā arī viltus profili, kuri ik pa laikam ievemj savu žulti ”Instagram” pastkastītē/komentāros. Un man rodas jautājums- kāpēc? Kāpēc cilvēki virtuālajā telpā ir tik ļauni?” savus sekotājus un skauģus, kas klusiņām ielūr viņa profilā uzrunā Kaspars.

Vairāk kā skaidrs, ka skauģu viedoklis viņam nekādi netraucēs turpināt baudīt dzīvi. Šķiršanās mieles Kaspars ārstē brīnišķīgā veidā – metoties fitnesa izaicinājumā! Viņš paziņojis, ka sāk īpaši aktīvi trenēties, lai vasarā jau varētu lepoties ar varenu vēdera presi, tautas valodā – sešpaku. Tāpat Kaspars bauda izklaides, kādas pieejamas šajā ierobežojumu laikā un visādi citādi parāda skauģiem – viņam nu to viedoklis galīgi netraucē!