Salcevičas bijušais vīrs divus mēnešus pēc šķiršanās dod mājienu par jaunu mīlu

Salcevičas bijušais vīrs divus mēnešus pēc šķiršanās dod mājienu par jaunu mīlu
INSTAGRAM

Pagājušā gada decembrī Latvijas šovbiznesa draugus pārsteidza ziņa par publiski tik saskanīgā pāra – populārās stilistes Indras Salcevičas un kafijas eksperta Kaspara Bērziņa šķiršanos. Divus mēnešus pēc šķiršanās Kaspars sociālajos tīklos jau uzbur intrigu par jaunām attiecībām.

”Mans jaunais gads ir iesācies ne tikai ar pamatīgu ziemu, bet arī pārmaiņām, jaunumiem un mērķiem, gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē! Daži no jaunumiem jau pavisam drīz!” saviem ”Instagram” sekotājiem 6. februārī priecīgs pavēstīja Bērziņš.

Tiesa, pār ierakstu pārbira dažas ironiskas piezīmes. Dāmas komentēja, ka jaunumi gan jau nozīmē ”jauna draudzene” un ka ”vīriešiem tas ātri notiek”.

Bērziņš gan par komentāriem neiespringa, bet turpināja burt intrigu. Viņa ”Instagram” stāstiņos regulāri parādījās attēli no dažādām maltītēm, kuros redzams, ka ”influenceris” nebrokasto viens – kopā ar viņu ir kāda noslēpumaina sarkanu nadziņu īpašniece.

Tā kā pulcēšanās šobrīd aizliegta un restorāni ēšanai uz vietas slēgti, šovbiznesa draugi sākuši sačukstēties, vai tik Bērziņš drīz pēc šķiršanās no iedvesmojošās Salcevičas nav uzsācis kopdzīvi ar kādu citu dāmu.

Valentīna dienā Bērziņš savā ”Instagram” blogā ievietojis nepārprotamu apliecinājumu tam, ka kāda īpaša dāma viņa dzīvē ir ienākusi. Kaspars publiskojis foto no romantisku vakariņu galda ar parakstu ”date night” un bildi, kur redzams puskails gultā kādas brunetes apskāvienos.

Pāris sadevies rokās, un redzams, ka abi tur kādu noslēpumainu kastīti. Ar šāda tipa kastītēm slavenības parasti izrādās, ziņojot par saderināšanos. Bērziņš gan plašāk par dāmu vai zīmīgo kadru nav izteicies.

Ziņas par Salcevičas un Bērziņa gadu ilgās laulības izjukšanu pāršalca Latviju pagājušā gada decembrī. Indra pēc šķiršanās atklājusi, ka abi palikuši labos draugos un paudusi pārliecību, ka nekāds ”trešais” nav par iemeslu attiecību izjukšanai un abi pēc šķiršanās ir brīvi cilvēki.