Sākas ”Eirovīzijas” kaislības, Lopesas bezgaumīgais tērps, Busulis Krievijas Jaungada šovā: nedēļa šovbiznesā

Pievienot komentāru
Sākas ”Eirovīzijas” kaislības, Lopesas bezgaumīgais tērps, Busulis Krievijas Jaungada šovā: nedēļa šovbiznesā
AFP/SCANPIX

Pašmāju izklaides lauciņā šajā nedēļā spilgtu notikumu nav trūcis. Tāpat šovbiznesa draugu uzmanību saistījušas arī ārvalstu slavenības. Skaties.lv nedēļas izskaņā piedāvā atskatīties uz karstākajiem un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

Nedēļā iesākās ar karstiem jaunumiem ekrāna mākslas faniem – naktī uz pirmdienu Losandželosā tiks pasniegtas ”Golden Globe” jeb ”Zelta globuss” balvas, kas ir otra nozīmīgākā ASV kinoindustrijas balva pēc “Oskara”.

Ne mazāk ievērības kā balvu ieguvēju apspriešana izpelnījās populārā dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa, kuru stila lietpratēji bija pasludinājuši par visbezgaumīgāk ģērbto ceremonijas viešņu. Vairāk lasi šeit!

Savukārt krievu estrādes primadonna Alla Pugačova, pareizticīgo Ziemassvētkos pozējot kopā ar draugiem, ļaudis atkal sajūsminājusi ar savu jauneklīgo ārieni. Vairāk lasi šeit!

Par kārtējo uzmanības devu šonedēļ parūpējās latviešu dziedātājs Intars Busulis – gada sākumā viņš mirdzēja ”Pirmā kanāla” (”Первый канал”) vērienīgajā muzikālajā Jaungada šovā, kurā piedalās ne tikai vietējās estrādes zvaigznes, bet arī kaimiņzemju izpildītāji. Krāšņo priekšnesumu baudi šeit!

Tikmēr Jauno gadu jaunā tēlā nolēma sākt šova “X Faktors” trešās sezonas dalībnieks Reinis Liepa. Viņš šķīries no matiem. Kādēļ, lasi šeit!

Savukārt cits “X Faktora” spīdeklis – Dmitrijs Kļinčiščevs – atklāja savas gadu mijas gaitas. Ekscentriskais romantiķis 2020. gadu iesācis ar vētrainu šovu un lustēm kopā ar faniem Liepājā.

Pikantu kadru cienītājus šonedēļ aplaimoja pašmāju dejotāja, blogere un ”Instagram” zvaigzne Yana Bruk, kura pēc uzmirdzēšanas krievu precību šovā, kur līgavaiņa sirdi centās iekarot ar perversu devu tautastērpā, turpina baudīt pastiprinātu uzmanību. Sociālajos tīklos daiļava publicējusi kadru, kas kārtējo reizi licis pārliecināties par viņas draiskules dabu. Vairāk uzzini te!

Tomēr par nedēļas lielāko notikumu uzskatāma ”Eirovīzijas” nacionālās atlases pretendentu izziņošana. Šogad par ceļazīmi uz starptautisko dziesmu konkursu, kas maijā notiks Nīderlandes pilsētā Roterdamā, cīnīsies 26 izpildītāji un grupas. Visas 26 dziesmas vari noklausīties šeit!

Tāpat šonedēļ tika atklāts, kas sagaida pašmāju šovu un seriālu cienītājus. Vairāk par TV3 jaunās sezonas jaunumiem lasi šeit!