Saimnieku šova grandiozais noslēgums, ballīšu karaļu patriotiskais hits, latviešu supermodeles kailfoto: nedēļa šovbiznesā

2 komentāri
Saimnieku šova grandiozais noslēgums, ballīšu karaļu patriotiskais hits, latviešu supermodeles kailfoto: nedēļa šovbiznesā
VLADISLAVS PROŠKINS, F64 / PUBLICITĀTES FOTO

Aiz muguras šīs nedēļas lielais notikums šovbiznesā – ”Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas noslēgums. Taču nav trūcis arī citu notikumu, par ko mēles kulstījusi nācija. Skaties.lv ierasti piedāvā atskatīties uz nedēļas karstākajiem un apspriestākajiem notikumiem.

”Saimnieks meklē sievu” sezona šogad noslēgusies īpaši skaisti – pēc ilgāka pārtraukuma kameru priekšā izskanēja bildinājums. Sezonas pieprasītākais saimnieks Ilmārs no Alojas šova iepazītajai Beātei izteica precību piedāvājumu. Skaisto mikli noskaties vēlreiz!

Kā šonedēļ intervijā Skaties.lv pastāstīja laimīgais līgavainis, kāzas tiks svinētas jau pavisam drīz. Sirsnīgo sarunu ar saimnieku Ilmāru lasi šeit!

Šovs ‘’Saimnieks meklē sievu’’ sezonas jaukākajam saimniekam Jānim no Smiltenes noslēdzās bez līgaviņas pie sāniem un ar vaļsirdīgu atzīšanos – iespējams, nepareiza izvēle izdarīta jau pašā sākumā.

Šonedēļ sarunā ar Skaties.lv Jānis atklāja, kā dzīvo mēnesi pēc pēdējās sērijas nofilmēšanas un kāds ir viņa attiecību statuss ar šovā iepazītajām dāmām. Lasi šeit!

Tikmēr pēc šova ar skandālu izplēnējis Balvu saimnieka Gunāra un viņa dāmas Annas mīlasstāsts. Vairāk lasi šeit!

Šis jau ir trešais rudens, ko kopā ar mīļoto vīrieti mūziķi Gunti Veitu (65) pavada šovu zvaigzne Elena Kalicka (29) . Skaties.lv viņa šonedēļ atklāja, kā rudenī, ko daudzi uzskata par skaistāko un romantiskāko laiku, vairo saskaņu un romantiku savās attiecībās. Vairāk lasi šeit!

Nedēļas sākumā ar panākumiem starptautiskajā apalīšu konkursā ”Mrs.Top of the World Plus size 2019” mājās atgriezās Latvijas pārstāve Katerīna Lazdovska. Par piedzīvoto Kijevā lasi šeit!

Lai gan vasara sen jau galā, ar ”karstu” kadru savus atbalstītājus šonedēļ iepriecināja Londonā dzīvojošā latviešu supermodele Karlīna Caune. Skaistule sociālajos tīklos dalījās ar satriecoši skaistu plikbildīti no pludmales. Kadru, kas reti kuru atstāja vienaldzīgu, baudi šeit!

Valsts svētku laikā savus kvēlākos fanus steidza iepriecināt populārā grupa ”Bermudu divstūris”. Muzikālā apvienība izdeva patriotisku singlu ”#Sarkanbaltsarkanais”. Dziesmu noklausies šeit!

TV3 šova ”X Faktors” rīkotāji liek pieaugt spriedzei, mainot izbalsoto dalībnieku skaitu un padarot konkursu vēl aizraujošāku, un arī 17. novembrī sacensību nāksies atstāt diviem finālistiem. Kā prognozējuši bukmeikeri, tie varētu būt Reinis Liepa un grupa ”Limonāde”. Vairāk lasi šeit!

Tikmēr ”X Faktorā” iepazītais ekscentriskais romantiķis Dmitrijs Kļinčiščevs šonedēļ plāšakas sabiedrības novērtējumam nodeva jaunu dziesmu ”Colpo D`Amo”, kurai Itālijā nofilmējis arī videoklipu. Dziesmu un video baudi šeit!