“Influencerei” Didrihsonei sarūk sekotāju skaits un sadarbību pārtrauc populārs uzņēmums

Ietekmīgā ”influencere” Elīna Didrihsone par saviem izteikumiem homoseksualitātes jautājumā saņēmusi ne tikai kritiku un vairāku tūkstošu cilvēku “atsekošanu” sociālajos tīklos. Piektdienas vakarā par sadarbības pārtraukšanu pavēstījis arī kāds populārs uzņēmums.

Atpakaļ uz rakstu

73 komentāri

 • Mjā

  Mjā

  Un ar šādu uzņēmuma komentāru "Es mīlu kafiju" mani kā klientu NEAKAD negūs. Izlasiet arhibīskapa J.Vanaga rakstu delfos un nokaunieties.
  Noraida cilvēku (Elīnu) tikai par to, ka izteica savu viedokli, ka ir par tradicionālu ģimeni? Nav cieņa pret šo uzņēmumu.
 • Eko

  Eko

  Blje tai instagramā piereģistrēties , uzblieza vienu,Vienu stulbu video,un 100% tev būs jau vairāki tūkstoši sekotāju! Uzbliež vēl vienu tikpat stulbu video,un tev jau firmas sāks piedāvāt,samaksu par savu reklāmu laiku tavā video,u.t.t
 • Idk

  Idk

  Es nesaprotu. Ja labi Didrihsone loti nepareizi izteicas un vareja savadak. Man ari ir lietas kas man nepatik ko vina dara bet vai tiesam mums ir jadzivo tada pasaule kur mums ir reali japienem geji, lezbietes utt. Jo tagad liekas ka mums nav citas izveles ka pienemt vinus. Visiem tu neizpatiksi. Jau ta ir liels heits par visu saja pasaule. Katram ir savs viedoklis! Just move on! Un nevajag likt cilvekam justies ka s$#am par savu viedokli.
 • jupis

  jupis

  Šajā tēmā es esmu krieva pusē,na... ar tiem sūdstūmējiem,morāliem kropļiem.
 • Ella

  Ella

  Ko var ņemties nu cilvēks izteica savas domas nu un tāpēc tagad viņu ja nolīdzina līdz ar zemi. Man nekaitina geji, bet arī viņiem jāzina robeža. Ne viss visu laiku jābūt redzēs lokā un mums jāzina par viņu attiecībā. Katrs dzīvo kā grib, bet nepubliskojiet savas attiecības. Un nebrīnieties, ka cilvēki izsaka savu viedokli. Tas nav aizliegts. 🤔🤦‍♂️😉
 • SkarbaiS

  SkarbaiS

  Influencere = tā, kura ietekmē un pakļauj gana daudz ļautiņu tikai un vienīgi dēļ tā, lai gūtu sev labumu.
 • Glishs

  Glishs

  Dalbajobi, katram ir tiesības kam piekrist kam nē, tāpēc nav jāattēlo vai jaapaartrauc sadarbībā. Tik pierāda ka dalbajobi hahhah
 • Kaspars

  Kaspars

  Nedaprotu, kas darās šo slimo cilvēku galvās, kas tā aizstaāv Hhomoseksuālismu! Vai tiešām Latvijā ir tik daudz peģiku, kuri ta uztraucas par normāli cilvēku viedokli ! Es atbalstu Didrishsones viedoklis, dievs ir radījis sievieti un vīrietis, lai tie radītu pēcnācējus!
 • Ilona
 • Lauku puika

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!