“Influencerei” Didrihsonei sarūk sekotāju skaits un sadarbību pārtrauc populārs uzņēmums

73 komentāri
“Influencerei” Didrihsonei sarūk sekotāju skaits un sadarbību pārtrauc populārs uzņēmums
INSTAGRAM

Ietekmīgā ”influencere” Elīna Didrihsone par saviem izteikumiem homoseksualitātes jautājumā saņēmusi ne tikai kritiku un vairāku tūkstošu cilvēku “atsekošanu” sociālajos tīklos. Piektdienas vakarā par sadarbības pārtraukšanu pavēstījis arī kāds populārs uzņēmums.

Pazīstamā ”influencere” Elīna Didrihsone pēc tam, kad pirmo reizi plašākai sabiedrībai klāstījusi savu attieksmi pret homoseksuālu pāru attiecībām, izpelnījusies plašu kritiku.

23 gadus vecās uzņēmējas izteikumi šķituši nepieņemami daudziem sabiedrībā zināmiem ļaudīm, kā arī LGBT kopienas pārstāvjiem un atbalstītājiem.

Vēlāk gan viņa skaidrojusi, ka tikusi pārprasta. ”Mums visiem ir tiesības mīlēt, man ir sava mīlestība, un es esmu par tradicionālām attiecībām. Tev ir varbūt citādāka mīlestība, un arī tev ir uz to tiesības,” viņa klāstījusi. Plašāku skaidrojumu lasi te!

Savukārt diennakts laikā viņas ”Instagram” sekotāju skaits no 80 tūkstošiem samazinājies par vairāk nekā pieciem tūkstošiem.

Piektdienas vakarā kļuvis zināms, ka sadarbību ar pazīstamo “influenceri” nolēmis pārtraukt uzņēmums, kas izplata kafiju un kura kafijas automātus Didrihsone regulāri izspēlēja savos konkursos.

“Mēs uzņēmumā “Es mīlu kafiju” kafijas mīļotājus nešķirojam pareizajos un nepareizajos. Mums vienlīdz dārgi un mīļi visi klienti. Tāpēc nevaram turpināt sadarbību ar Elīnu Didrihsoni,” teikts uzņēmuma paziņojumā vietnē ”Twitter”.