Rūta Dvinska bauda romantiku Itālijā

1 komentārs
Rūta Dvinska bauda romantiku Itālijā
INSTAGRAM

Populārā TV personība Rūta Dvinska no Latvijas rudenīgajiem laikapstākļiem aizbēgusi uz dienvidiem – viņa kopā ar laulāto draugu devusies ceļojumā uz Itāliju.

Kā liecina Rūtas sociālajos tīklos publicētā informācija, ceļojumā viņa kopā ar vīru Kasparu un draugiem devusies pagājušajā nedēļā. Savas gaitas ētera personība aktīvi dokumentējusi virtuālajā vidē.

Rūta savā “Instagram” blogā padalījusies ar krāšņiem ceļojuma foto un romantiskiem kadriem, kuros viņa iemūžināta kopā ar mīļoto vīru un bērnu tēvu TV3 sporta žurnālistu Kasparu Dvinski.

”Kapri sala ir kā dāma ar izteiksmīgu dekoltē. No tās nav iespējams atraut acis, tās skaistums ir tik košs un vislabākajā ziņā uzmācīgs, ir neiespējami nezaudēt prātu! Samīlējos,” par piedzīvoto tūristu iemīļotajā Kapri salā viņa vēstījusi plašajam atbalstītāju lokam.

Rūta baudījusi arī Amalfi piekrastes labumus un Sorento pussalas pludmales priekšrocības.

”Akmeņainas, melnas. Ūdens tirkīzzils un viļņi puto koši balti. Tas ir jāpiedzīvo. Tikai, lai noķertu kaifu no tā, jāpabrauc mazliet prom no ļaužu pūļiem un centra burzmas,” viņa raksta par Sorento.

Tūristi izbaudījuši arī izbraucienu ar jahtu, vietējo virtuvi, sauļojušies un plunčājušies jūrā.

Rūta gan norādījusi, ka šis nav budžeta ceļojums. “Ja gribi izbaudīt tā, ka spiegt no laimes gribas, esi gatavs tērēt,” viņa ziņojusi faniem.

1 komentārs