”Rīt man ir vāks!” Aija Dembovska nonākusi pamatīgā krīzē un lūdz Anglijas latviešu palīdzību

250 komentāri
”Rīt man ir vāks!” Aija Dembovska nonākusi pamatīgā krīzē un lūdz Anglijas latviešu palīdzību
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Neapskaužamā situācijā nonākusi Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska. Pēdējās nedēļas pavadījusi slimnīcā Anglijā, viņa attapusies bez naudas un dzīvesvietas. Meitene spiesta lūgt Anglijas latviešu palīdzību, citādi paliek uz ielas.

Jauns pavērsiens – Aijai piedāvā palīdzību! Lasi TE!

”Tā kā divas nedēļas gulēju slimnīcā, nestrādāju, nevarēju samaksāt par istabu, vērsos pie ”sociem” pēc palīdzības. Un atkal bardaks. Nezinu, kas tālāk būs. Man vēl ir slimības lapa, strādāt nevaru. Plus vēl uz konta mīnuss,” Skaties.lv par neapskaužamo situāciju, kurā nonākusi, stāsta Aija.

Kas noveda Aiju līdz slimnīcai? Lasi TE!

Meitene šobrīd neredz nevienu izeju, tāpēc spiesta vērsties pie tautiešiem Anglijā, Derbijā, kuri, iespējams, var palīdzēt ar darba iespējām vai pajumti.

”Izskatās, ka bez naudas un bez nekā palikšu uz ielas tikai tāpēc, ka slimnīcā biju, plus slimības lapu aģentūra negrib maksāt. Nezinu pilnībā, ko darīt. Latvijā arī īpaši nav kur atgriezties.

Jo tā meitene, kura mani pasauca uz šejieni, nedaudz apmānīja. Nebija tā, kā viņa teica. Ar darbu arī viens liels čakars, visādi mēģināju izlīst caur adatas aci, bet nekā,” nopūšas šovu zvaigzne.

Ja kāds no Derbijā dzīvojošajiem var palīdzēt ar darbu, pajumti vai gudru padomu, lūgums ziņot pašai Aijai sociālajos tīklos vai Skaties.lv. Un laika nav daudz.

”Rīt man ir vāks. No rīta jāatbrīvo istaba, un ko tad? Reāli palieku uz ielas, nezinu, ko darīt,” izmisumā Aija.