Reperis Rikmanis atklāj savus “trumpjus”, esot rudens ”karstākā” deju konkursa žūrijā

0 Komentāru
Reperis Rikmanis atklāj savus “trumpjus”, esot rudens ”karstākā” deju konkursa žūrijā
Publicitātes foto

Rudens ”karstāko” deju sacensību ”Dance Battle” žūrijas pārstāvis reperis Artūrs Rikmanis konkursam aicina pieteikties dažādu stilu un sagatavotības dejotājus. ”Galvenais, lai deja ir no sirds,” saka mūziķis. To un arī enerģiju, ko nesīs dejotāji, vērtēs žūrijas pārstāvis.

Artūrs Rikmanis – daļa no hiphopa izpildītāju un producentu apvienības ”Kontraflovs” (arī zināms kā KIIIF vai K3F) – ar deju dzīvē biju saskāries ļoti virspusēji, līdz sākusies gatavošanās grupas jaunākā singla ”Trīlas cacas” videoklipam, kurā puse no satura ir deja.

”Dejas horeogrāfiju veidoja Toms Sandors (”Spotlight Dance Studija”), bet ideja, ka dziesmas videoklipā vēlamies redzēt dejotājus, pieder man un grupas dalībniekam Dāvim Strausam. Tā ir tik viegla un gaisīga dziesma, ka pie tās gribas dejot pat man, lai gan dzīvē neesmu liels dejotājs.

Man deja un mūzika šķiet vienota – kā cimds ar roku. Deju es redzu tāpat kā mūziku – neatkarīgi no stila vai žanra, jo visa pamatā ir emocijas. Izpildot kā hiphopa, tā ča-ča-ča, kā arī cita stila deju, ja dejotājs caur savu performanci vēlas citiem nodot prieku un viņam vai viņai tas izdodas – tā ir laba deja, neatkarīgi no sarežģītības pakāpes.

Tāpat ar mūziku – tas var būt roks vai džezs. Ja skatuves mākslinieka ideja ir paust prieku un auditorija to tā arī uztver – tā ir laba mūzika. Ja auditorija neko nejūt, tad tā ir slikta mūzika. Tas izklausās tik vienkārši, bet izpaust emocijas mākslā tā, lai tās sajūt arī citi, nav vienkārši, taču tas tā var izskatīties no malas.

Deja ir emocijas. Vienalga – tehniski sarežģīta vai elementāra, galvenais ir just un nodot šīs sajūtas arī citiem,” Skaties.lv pauž reperis Artūrs Rikmanis. Viņš dalībniekues vērtēs konkursa atklāšanas vakarā, 21. septembrī.

Jau ziņots, ka sākusies pieteikšanās rudens ”karstākajam” deju konkursam ”Dance Battle”, kas no 21. septembra līdz 19. oktobrim notiks Vecrīgas bārā “Paldies Latiņam”.

”Viss, kas tev nepieciešams, ir talants uz deju grīdas un vēlme to beidzot parādīt plašākai publikai. Tāpat tev jābūt vismaz 18 gadus vecam. Dalība konkursā ir bez maksas.

Mēs zinām, ka deja tev sniedz prieku un gandarījumu, bet lai dejošanā būtu arī sacensību gars, sagatavotas balvas dalībniekiem,” stāsta konkursa rīkotāji un akcentē, ka konkursam var pieteikties kā meitenes, tā puiši.

Iepazīsties ar konkursa nolikumu, aizpildi pieteikuma anketu un pierādi sevi rudens lielākajā deju konkursā ”Dance Battle”!

Video

0 Komentāru