”Raujoties uz klozetpoda pusi, tiku saķerta aiz apģērba.” Helēna Ora par incidentu ar dežurantu Majoru publiskajā tualetē

41 komentārs
”Raujoties uz klozetpoda pusi, tiku saķerta aiz apģērba.” Helēna Ora par incidentu ar dežurantu Majoru publiskajā tualetē
INSTAGRAM

Māksliniece Elīna Maligina, kura pieņēmusi pseidonīmu Helēna Ora, ar sociālā tīkla ”Facebook” palīdzību pastāstījusi par atgadījumu Majoru publiskajā tualetē. Māksliniece aizmirsusi mājās sejas masku un tik tikko “neiekūlusies” kautiņā.

Ierakstu Helēna Ora iesāk ar vārdiem, ka ir no mierīgajiem un masku velk, ja nav citas iespējas. To viņa dara miera labad, gan cienot citu piesardzību, un, lai nedotu iespēju ”idejas vārdā” sevi lamāt, apsaukāt, dzenāt, kaunināt un fiziski iespaidot.

”Redzēts un sajusts ir daudz kas. Bet grūstīšana, raustīšana, knaibīšana un aurošana šādā intensitātē atgadījās pirmoreiz. Tiešām biju vainīga un nespēju apmānīt savu organismu ar ”paciešanos” nokārtoties pēc pusstundas vai stundas mājās. Nopirkt masku veikalā, ja tā pazudusi, nevar, jo man nav maskas, kas obligāta, šķērsojot veikala slieksni. Mājot ar rokām caur vitrīnu, mani arī neviens neuzklausīja,” raksta māksliniece.

Sieviete turpina stāstu, sakot, ka Majoru autostāvvietas āra tualetē stāv uzraksts, ka drīkst ienākt kabīnē, tikai ar sejas aizsargmasku. Par kādu kafejnīcu viņa nemaz nesapņoja.

“Biju devusies pastaigā pa pilsētas ielām, masku biju atstājusi mājās, to aizmirsusi, jo nebija plānotas ne tikšanās, ne grozīšanās kādās publiskās vietās. Bet vēders sagriezās un īsā laikā situācija bija jārisina. Tad lūk, devos un vienkāršāko un klusāko tualeti Majoru ”parkingā”. Maza būdiņa, kas paredzēta šādiem gadījumiem. Vienā kvadrātmetrā es viena pati daru savu lietu un MASKA te būtu bijusi nebijusi. BET. Pārkāpjot uz sienas pielīmētā A4 brīdinošo saturu, spurdzu iekšā kabīnē, jo, ja godīgi, citu variantu nebija,” atklāti stāsta Helēna.

Pēkšņi māksliniecei, kā no zila gaisa, spalgā un rājošā balsī metās virsū pēc skata sprigana pusmūža sieviete, liedzot izdarīt to, ko viņa nevar neizdarīt, jo uz sejas Helēnai nav maska.

”Virzoties uz poda pusi, skaidrā latviešu valodā aicināju labierīcību priekšnieci būt saprotošai, nomierināties un atgriezties savā aizstiklotajā kontrolpostenī, lai ievērotu distanci un nesaņemtu manu elpu. Arī mans tests pirms pāris dienām bija negatīvs, bet tas nevienu šajā duelī neinteresēja. Raujoties uz klozetpoda pusi, es tiku saķerta aiz apģērba un grūstīta nevaldāmo saimnieces dusmu uzplūdā, ka es neievēroju likumu, ka viņa to nepieļaus,” tā Helēna.

Māksliniece tomēr ieslēgusies kabīnē un nokārtojusi sasāpējušo lietu. Aiz durvīm klausoties skaļus vārdus, apsaukāšanās lāstus un centienus izdauzīt durvis.

”Jāatzīst, ka bija gan nedaudz bail pamest aizslēgto būceni, jo negribēju būt par upuri, teiksim saduršanai ar nazi, jo tieši tik kareivīga bija šī Majoru tualetes dežurante. Tomēr izaicināju likteni, skaļi ziņojot, ka mana seja ir ietīta jakā un ka labāk priekšniecei būtu atkāpties, lai divi metri būtu starpā. Skaļu lamuvārdu pavadīta es izbēgu no tualetes, vēlot vien spēku, veselību un izturību šai atbildīgajai dāmai,” piedzīvotajā dalās māksliniece.
41 komentārs