Raivja Vidža saderinātā laidusi pasaulē pāra pirmdzimto

3 komentāri
Raivja Vidža saderinātā laidusi pasaulē pāra pirmdzimto
INSTAGRAM

Priecīgs notikums šoruden piedzīvots Raivja Vidža ģimenē. Bijušais spēkavīrs kļuvis par tēvu, liecina viņa saderinātās Madaras Ozolas publicētais ieraksts vietnē ”Instagram”.

Kā atklāj Raivja Vidža mīļotā Madara, abi kļuvuši par vecākiem dēliņam. Mazulītis nācis pasaulē Rīgas Dzemdību namā 10. septembrī.

Svinot skaistos notikumu, jaunā māmiņa sociālajos tīklos dalījusies ar emocionālu ierakstu: ”Līdz šim es tiešām nezināju, kas ir laime! Es ticu, ka katrs mazulītis izvēlas pats sev vecākus, un es priecājos, ka tu, dēliņ, izvēlējies tieši mūs.

Lai arī daudzām mammām pēc dzemdībām nāk virsū panika, ka neko nevaram, bet es lepojos ar mūsu tēti, pat ļoti. Tā mīlestība no pirmā acu skatiena, kas var būt vēl skaistāks. Tik ļoti mīlu savu ģimeni.”

Jau ziņots, ka vasaras sākumā kļuva zināms, ka Raivis un Madara saderinājušies. Kā atbalstītājiem toreiz atklāja topošā sieva, bildinājums noticis Daugavas krastā, un viss noritējis kā romantiskā filmā. Vairāk lasi šeit!

Agrāk Raivi Vidzi vienoja romantiskas attiecības ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pasniedzēju Aleksandru Čupriku. Pāris pirmo reizi apprecējās 2010. gadā, bet pēc gadu ilgas laulības nolēma šķirties. 2014. gadā abi laulības ostā iestūrēja otro reizi, bet 2017. gada nogalē tomēr izšķīrās.