Raivis Vidzis bildinājis mīļoto Madaru

2 komentāri
Raivis Vidzis bildinājis mīļoto Madaru
FACEBOOK

Priecīgu notikumu piedzīvojis bijušais spēkavīrs Raivis Vidzis – viņš bildinājis savu draudzeni, skropstu pieaudzēšanas meistari Madaru Ozolu, liecina sievietes publicētais ieraksts vietnē “Instagram”.

Kā atbalstītājiem atklājusi Raivja Vidža mīļotā Madara Ozola, bildinājums noticis Daugavas krastā, un viss noritējis kā romantiskā filmā.

”Pēc darba bijām plānojuši vakariņas, aizgājām pieēdām pilnus punčus un braucām mājās. Tad piestājām pie Daugavas paskatīties skaistus skatus, un tad notika neticamais – bildinājums. Apjuku pamatīgi. Likās, ka vēl sapņoju un vē joprojām neticēju, kā tas varēja notikt. Tas bija īpašs mirklis,” skaistā brīža detaļas atbalstītājiem atklāj Vidža mīļotā.

Viņa, protams, piekritusi kļūt par Raivja sievu. ”Tā mīlu un lepojos ar to, kas man ir. Nesaprotu, kā man ir tā paveicies,” atzīst Madara.

Bildītē redzams, ka Madaras pirkstā mirdz skaists saderināšanās gredzens.

 

View this post on Instagram

 

Ilgi domāju palielīties vai nē…Nu labi, tas ir privāts notikums, bet nevaru nepadalīties… Vienu rītu pamostos un domāju…man naktī bija tāds sapnis. Aizeju uz darbu un meitenēm stāstu, sapni, kurā mani bildināja, protams ar meitenēm hihi- haha par to visu, bet tās sajūtas bija tik interesantas, ka nespēju par to nedomāt visu dienu, strādāju un domāju. Pēc darba bijām plānojuši vakariņas, aizgājām pieēdām pilnus punčus un braucām mājās. Tad piestājām pie Daugavas paskatīties skaistus skatus un TAD notika neticamais- bildinājums❤️ Apjuku pamatīgi. Likās,ka vel sapņoju un veljoprojām neticēju…Kā tas varēja notikt… Tas bija īpašs mirklis…❤️ JĀ!!!💍💍💍 Tā mīlu un lepojos ar to kas man ir. Nesaprotu, kā man ir tā paveicies❤️#isaidyes💍 #loveyou

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on

Agrāk Raivi Vidzi vienoja romantiskas attiecības ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pasniedzēju Aleksandru Čupriku. Pāris pirmo reizi apprecējās 2010. gadā, bet pēc gadu ilgas laulības nolēma šķirties. 2014. gadā abi laulības ostā iestūrēja otro reizi, bet 2017. gada nogalē tomēr izšķīrās.