Raidījuma ”Degpunktā” vadītājas krēslā sēdīsies bijusī reportiere Diāna Eisaka

1 komentārs
Raidījuma ”Degpunktā” vadītājas krēslā sēdīsies bijusī reportiere Diāna Eisaka
Publicitātes foto

Piektdienas, 14. septembra, vakarā LNT raidījuma ”Degpunktā” skatītājus sveiks bijusī raidījuma ”Degpunktā” reportiere Diāna Eisaka, kļūstot par otro vadītāju un partneri līdzšinējam ”Degpunktā” vadītājam Kristapam Rūķītim.

Diāna ir studējusi Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē žurnālistiku, vairākus gadus strādājusi izklaidējoši analītiskajā preses izdevumā ”Sestdiena” un divus gadus pavadījusi ”Degpunktā” reportieres amatā.

Diāna atzīst, ka izvēle kļūt par ”Degpunktā” vadītāju neesot bijis mērķtiecīgs lēmums, jo pirms pavisam neilga laika viņa ir kļuvusi par mammu un apgūst jaunā vecāka lomu, esot bērnu kopšanas atvaļinājumā.

”Izvēle pieņemt šo izaicinājumu nāca ļoti dabiski, man patika ”Degpunktā” darba vide, man patika kolēģi, kādēļ gan to neturpināt jaunā līmenī? Turklāt mūsu ģimenē valda uzskats, ka mamma un tētis ir līdzvērtīgi, tādēļ es ne mirkli nešaubījos tieši par šādu karjeras ceļa attīstību,” skaidro Diāna.

Diāna stāsta: ”Darbs ”Degpunktā” ir savā ziņā misija – tas nozīmē atvērt sabiedrībai acis, informējot par to, kas notiek ik katram no mums apkārt. Svarīgi ir neizlikties, ka dzīvojam paralēlā pasaulē, kur viss ir saulaini un rožaini. Ja par to netiek runāts, tas nenozīmē, ka šādas lietas nenotiek. Tādēļ mēs runājam un aicinām nebūt vienaldzīgiem, informēt mūs, iesaistīties pašiem un iesaistīt apkārtējos.”

Ikdiena ”Degpunktā” vienmēr ir bijusi ļoti saspringta un intensīva, tādēļ brīvo laiku Diāna velta aktīvai atpūtai, apceļojot tuvākas un tālākas Latvijas āres. Savukārt labu fizisko formu viņai palīdz uzturēt augstās intensitātes ”CrossFit” treniņi.

Skaties raidījumu ”Degpunktā” katru dienu no piektdienas līdz sestdienai kanālā LNT plkst. 20.35.

TOP komentāri

  • Diana
    0 0 0

    Diana

    Sveiki! Man patiešām ļoti patīk raidījums, bet ar jauno vadītāju Diānu Eisaku - grūti to skatīties. Vai tiešām cilvēks nesaprot, ka nav savā vietā un neder kā raidījuma vadītājs! Visa satura pasniegšana,viņai ir kā piespiedu pārbaudījums! Briesmīgi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl