Raibi foto: kā slaveni latvieši Līgo svētkos lustējās

53 komentāri
Raibi foto: kā slaveni latvieši Līgo svētkos lustējās
INSTAGRAM / GUNDARS PETERSONS

Vienos no gada skaistākajiem svētkiem – Līgo un Jāņos – līksms noskaņojums valdīja ne vien Latvijas pilsētās un ciemos, bet pamatīgs svētku drudzis bija pārņēmis arī sociālos tīklus, kur jāņabērni braši dalījušies ar raibiem foto.

Arī sabiedrībā zināmas personas un pašmāju šovbiznesa zvaigznes svētku laikā savas gaitas bagātīgi atspoguļojušas virtuālajā vidē, savus atbalstītājus iepriecinot ar krāšņiem foto no Līgo un Jāņu svinībām.

Slavenības pozējušas ziedu pļavās, pie ugunskuriem un baudījušas tradicionālo svētku mielastu. Neiztrūkstoša bijusi arī lustēšanās līdz rīta gaismai, pelde pa pliko un pat buršanās.

Sociālajos tīklos kā no pārpilnības raga birušas arī fotogrāfijas, kurās sabiedrībā zināmas dāmas iemūžinātas, rotājušās ar ziedu vainagiem un saposušās tautastērpos.

Artuss Kaimiņš Līgo vakarā publisko mīļu kopbildi ar Dārtu Daneviču

Vairāki šovbiznesa darboņi svētku svinēšanu apvienojuši ar darbu un priecējuši līgotājus koncertos.

Košajā kadru apkopojumā iespējams novērtēt, kā līgoja fitnesa skaistule Juta Valdmane un Paula Freimane, dziedātājas Olga Rajecka, Antra Stafecka, Aija Vītoliņa, “Lauku sētas” Aigars un Evita, uzņēmēji Elīna un Nauris Didrihsoni, ”Saimnieks meklē sievu” varone Magone un citas slavenas personības un vairāki sabiedrībā zināmi Jāņi.