Pulverīšu dēļ publiski saiet ragos vietējās skaistules Katrīne Sauliete un Juta Valdmane

Šonedēļ daudzu televīzijas skatītāju uzmanības lokā nonāca TV3 raidījuma “Bez Tabu” sižets par uztura bagātinātājiem, maltīšu aizvietotājiem un tievēšanas līdzekļiem, kas naski tiek reklamēti sociālajos tīklos. Viena no aktīvākajām ir sabiedrības dāma Katrīne Sauliete. Savukārt fitnesa entuziaste Juta Valdmane paziņojusi, ka Krievijā bāzētas kompānijas ”NL international” produkcija nav to vērta. Nu abas skaistules publiski saplūkušās.

Atpakaļ uz rakstu

91 komentārs

 • Sidra
 • Iveta Dansone

  Iveta Dansone

  Beidzot! Beidzot atverot fb priekšā nav Kivičs/Skulme?
  Šo info pat interesanti palasīt?
 • D

  D

  Izskatās, ja pašai Jutai arī darīt nav ko, ka visu dienu sēdēt Instagramma un vāvuļot par Katrīnu un par NL. Tur jau ne tikai sākas runa par pašu kompānijas produkciju nomelnošanu, bet arī personīgais. Izskatās, ka kompromisu neatradīs.
  Berndarzs vienkārši.
  Katrai firmai ir savi plusi un mīnusi, tāpēc nevajag nomelot cilvēkus, kuri nodarbojas ar internet mārketingu
 • Kristīne

  Kristīne

  Kopš kuriem laikiem Saulīte ir Latvijas skaistule????????????
  Bezsmadzeņu radījums kas instagramā savu ģīmi un plikās ķermeņu daļas filmē bez apstājas. Man no viņas vēmiens jau nāk. Žēm abu meiteņu kas mācās teikas vidusskolā viņas tur drīz dēļ màtes apsmies, vai pat jau apsmej??? es par šādu māti kaunējos, slima kas slima?
  • Padoms

   Padoms

   Pilnīgi dumjš komentārs.
   Un šādai mātei aug bērni, kuri prot tikai apsmiet citus!
   Vecākiem nav jārīda bērni pret bērniem!
  • Ziedonis

   Ziedonis

   Kauns, Jums Kristīne! Jūs nemaz neesat labāks mātes piemērs!
 • Iluta Karklina

  Iluta Karklina

  Jauns trends laikam tagad Latvijā, visi plēšas, cits rāda savus 2cm zem ūdens , cits jau sūta Aļikā boksa cimdus un tā mēs Mirdzam ✨
 • Jadviga Pomenko

  Jadviga Pomenko

  Spalvainā ķisena murdziņš - kādas tik meitenēm nav problēmas sēžot stundām pie manikīra ?
  Nedabīgu ēd, nedabīgu dzer un nedabīgi mirsti.
 • Mirdza

  Mirdza

  Mīļie cilvēki!!! Jums pašiem sava galva uz pleciem nav!? Jūs tā kā mazas aitiņas skrienat baram līdzi! Kāds ar varu spieda pirkt!? Kāds ar varu lika ēst/dzert!?
  Ziniet kur ir sabiedrības lielākā problēma- nedomāšana, nezināšana- vārdu sakot tukšums. Lasīju Valdmanes pārpublicētos komentārus no meitenēm, kuras it kā lietojušas NL produktus. Pirmkàrt, kāpēc šīs dāmas, ja tā cietušas, slēpjas aiz maskām? Ja cilvēks ir bez pelēkas vielas galvā, tad ne tikai zarnas asiņos. Otrkārt, komentārus sniedz meitenes, ne vairāk par 20...neizglītoti, jēli teksti. Treškārt, visas pieredzes paudējas ir bez savas personības, kuras tikai, lai kaut mazāko uzmanību gūtu ir gatavas rakstīt jebkuram un jebko, jo, tas taču būs forši, būšu kā pārējās aitas, kuras skrien līdzi. Uzrakstišu Valdmanei, uzrakstīšu Saulietei :) Nu tak domājat līdzi ko Jūs paši darat nevis savās nebūšanās vainojat otru! Fitnesa entuziasti aicina ēst veselīgi!? Ēst vistas fileju!? Tu to vistu izaudzēsi, lai viņa būtu veselīga un bez liekām piedevām!? Ēst brokoli!? Izaudzēsi, lai viņš būtu bez pesticīdiem!? Apēst kādu augli!? Kuru!? To kurš apliets ar ķimikālijām, lai ilgāk saglabātos svaigs!? Jā, viņi sastādīs Tev ēdienkarti, bet Tu tāpat ēdīsi “netīri”
  Saka, jāiet uz sporta zāli svarus cilāt!? Tu maz zini, ka ne visi cilvēki var tos svarus cilāt, vai pa skrejceliņu skriet. Tu vērsies pie šī cilvēka, pirms treniņa, ar jautājumiem vai viņa veselība atļauj to darīt!? Nē!!! Sastieptas, savilktas saites! Man pašai bija savilktas saites vēdera muskuļiem un padomu deva ne sliktākais Latvijas treneris! Arī viņiem tā ir reklāma. Arī viņi domā uz Tevi nopelnīt! Ej uz zāli, ēd pareizi...Ir cilvēki kuriem neder tas kas der otram! Un atceries, ka ja sāc iet uz zāli, tas jāturpina un jādara regulāri, citādak Tavs organisms iegūtos muskuļus ātri vien pārstrādās taukos! Atceries, ka ja sāc ieturēt dietu un ēst pareizi, jo jebkura pareiza ēšana, ir dieta, tā jāievēro regulāri! Un kas vispār var nodefinēt pareizu ēšanu!? Izdomāts trends. Un kāpēc? Lai uztura speciālisti un sporta zāles guru pelnītu!
  Bet labāk jau ir kliegt neko nezinot, jo pārējais bars tā dara :) Un tie proteina pulveri, ko pati Valdmane dzer jau neskaitās pulveris :) tā taču 100% veselīga pārtika :) žēl, ka bez šī pulvera dzeršanas viņa nevar iztikt un sevi uzturēt labā formā :) Vai Jus maz zināt ko proteīna pulveris dara ar cilvēka organismu? Arī, izņemot NL, pulverīšu un batoniņu lietošana ir haotiska un nepamatota! Un ari tas ir bīstami veselībai! Fitnesa treneris nav ārsts! Un arī šie proteīna pulveri neuzsūcas organismā ātri, arī tie ir gatavoti no sojas, no pupiņām,no liellopa! Arī tie rada komplikācijas! Un tas viss ir zinātniski pierādīts!
  Neesiet cilvēki kā aitas un domājiet paši!
 • Diāna Matisone
 • Kima Kotāne
 • Juta Lapsiņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!