Pulverīšu dēļ publiski saiet ragos vietējās skaistules Katrīne Sauliete un Juta Valdmane

91 komentārs
Pulverīšu dēļ publiski saiet ragos vietējās skaistules Katrīne Sauliete un Juta Valdmane
INSTAGRAM

Šonedēļ daudzu televīzijas skatītāju uzmanības lokā nonāca TV3 raidījuma “Bez Tabu” sižets par uztura bagātinātājiem, maltīšu aizvietotājiem un tievēšanas līdzekļiem, kas naski tiek reklamēti sociālajos tīklos. Viena no aktīvākajām ir sabiedrības dāma Katrīne Sauliete. Savukārt fitnesa entuziaste Juta Valdmane paziņojusi, ka Krievijā bāzētas kompānijas ”NL international” produkcija nav to vērta. Nu abas skaistules publiski saplūkušās.

Kā vēstījis “Bez Tabu”, nesen zibenīgā ātrumā vietnē “Instagram” – galvenokārt jaunu meiteņu vidū – izplatījies tēmturis #NLroyalteam. Tas saistīts ar dažādu produktu notievēšanai, skaistumkopšanai, mājas sadzīvei realizēšanu. Vislielāko popularitāti iemantojuši dažādi pulverīši, ko kompānijas mentore Latvijā Katrīne Sauliete bez mitas reklamē rītos un vakaros.

“Bez Tabu” sižetā uztura speciāliste Maija Fromane bažījās, ka par produktiem runā nevis profesionāļi, bet cilvēki, kuri paši pārdod un kuriem nav izglītības uztura jomā.

Kā vēl vienu mīnusu viņa uzsvēra, ka produktos izmantoti vislētākie zirņu un sojas proteīni, līdz ar to nekā pilnvērtīga šajā produktā neesot. Pilnu raidījumu skaties šeit!

Pēc raidījuma noskatīšanās Sauliete taisnojas, ka ”NL” ir Eiropā sertificētas produkcijas ražotājs un draudiem veselībai nav pamata.

“Mēs nedzīvojam tikai uz pulveriem. Tas ir vienkārši ēdiena aizvietotājs tad, kad nav laika paēst, vai gribas ātri uzkost,” savā “Instagram” stāstiņā paudusi Katrīne. Piemēram, pulverītis esot lielisks risinājums brīžos, kad pusotru stundu jāguļ uz kušetītes salonā vai stundu jāsēž pie manikīra.

Produkcijas reklamēšanai kāda no izplatītājām bez atļaujas izmantojusi fitnesa entuziastes Jutas Valdmanes foto. Tas Jutu saniknojis ne pa jokam, un viņa beidzot atklājusi, ko domā par šo pulverīšu neprātu.

“Par “NL” es varu pateikt, ka tas nav to vērts. Es nevienam noteikti neiesaku iztērēt savu naudu. Tā ir ļoti liela nauda, es reāli toreiz iztērēju 300, 400 varbūt 500 eiro – par visu šo diētu.

Protams, tas strādā. Bet tikpat labi strādās arī vienkārši salāti ar vistu, jebkas, kas ir normāls un veselīgs ēdiens. Un jūs samaksāsiet stipri mazāk. Un jums svars neatgriezīsies atpakaļ kā atgriezās man. Tāpēc arī pārtraucu visu šo murgu. Es noteikti neiesaku, jo nauda nav to produktu vērta,” paudusi Juta.

Viņa norādījusi, ka peļņas iespējas, iesaistoties tīkla mārketingā, pretēji reklamētajam ir minimālas: “Tā ir normāla piramīdas shēma. Jūs tā kā muļķītes pērkat, pēc tam tās meitenes, zem kuras jūs esat, pelna ar to. Tad jums liek piesaistīt cilvēkus, lai jūs it kā pelnītu. Bet līdz peļņai ir tik tālu kā līdz Mēnesim.”

Tāpat fitnesa zvaigzne aicināja mentori doties strādāt “normālu darbu”.

Sauliete paudusi, ka Valdmanei rūgtums ir tādēļ, ka pašai nav izdevies šajā jomā gūt peļņu.

Tāpat viņa sportisti salīdzinājusi ar “uzpūstu lelli”: “Es, ja godīgi, nesaprotu, kā sieviete ar neīstiem un matiem un krūtīm var runāt par to, ka jābeidz lietot kaut kādu pulverus un vienkārši jāēd normāli, jāiet uz zāli un nevajagot meklēt it kā brīnumlīdzekļus. Viņai to pašu varētu pateikt.”