Puiši no Ziepniekkalna sacer slavas dziesmu Dāvim Bertānam

2 komentāri
Puiši no Ziepniekkalna sacer slavas dziesmu Dāvim Bertānam
PUBLICITĀTES FOTO

Ar jaunu dziesmu ”Latviešu lāzers”, kas veltīta NBA kluba Vašingtonas ”Wizards” un Latvijas basketbola izlases spēlētājam Dāvim Bertānam, klajā nākusi pašmāju humora grupa ”Zvēri”.

Kā Skaties.lv ziņo mūziķi, jaunā dziesma izdota par godu Latvijas Basketbola izlases startam Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kā arī Nacionālās Basketbola asociācijas ”Zvaigžņu spēlei”.

Sporta entuziastiem nav noslēpums, ka pāri Atlantijas okeānam Dāvis tiek dēvēts par latviešu ”lāzeri”, kas arī izskaidro jaunās dziesmas nosaukumu.

Puiši vēlas vērst uzmanību, ka NBA komandas Vašingtonas ”Wizards” spēlējošais latvietis 2019/2020 gada sezonā pasauli pārsteidzis ar fantastisku trīs punktu realizācijas procentu (42,4% realizācija).

Tāpat viņi akcentē faktu, ka Dāvis ir vienīgais latvietis, kurš jebkad ir uzaicināts piedalīties NBA ”Visu zvaigžņu spēles” trīs punktu konkursā, kur astoņu dalībnieku konkurencē izcīnīja godpilno trešo vietu, kā arī šogad spēlē pret Šarlotes ”Hornets” pārspēja savu personisko punktu rekordu un, pierādot savas ”snaipera” dotības, iemeta astoņus trīs punkta metienus spēlē.

Kā Skaties.lv norāda grupas dalībnieki, viņi vēlas, lai jaunā dziesma tiktu atskaņota arī Vašingtonas ”Wizards” spēļu laikā kā atgādinājums, ka latvieši lepojas par rūjienieša lielisko sniegumu NBA.

”Lai arī Dāvja sniegums neliek vilties, vēlamies, lai šī dziesma viņam ir kā papildu motivācija sasniegt vēl augstākus statistikas rādītājus, un to mēs viņam arī novēlām,” tā mūziķi.

Grupa ”Zvēri” dibināta 2016. gada vasarā, kad trīs puiši no Ziepniekkalna nolēma radīt kaut ko drosmīgu un izaicinošu. Lai gan ”Latviešu lāzers” pavisam nopietni tiek veltīta Dāvim Bertānam, arī šajā dziesmā grupas dalībnieki neiztiek bez parodijas un humora elementiem.

2 komentāri