Pret velotreka “Marss” apbūvi protestē arī skaistā modele Māra Sleja

3 komentāri
Pret velotreka “Marss” apbūvi protestē arī skaistā modele Māra Sleja
IEVA LEINIŠA, LETA

Ceturtdien, 28. maijā, Brīvības ielas garumā protestā pret Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecību, kas plānota bijušā velotreka “Marss” teritorijā, pulcējās vairāk nekā 400 cilvēku, un viņu vidū bija arī pazīstamā modele Māra Sleja.

Māra Sleja – TV raidījumu un pasākumu vadītāja un viena no pieprasītākajām modelēm Latvijā – ir zināma kā liela dabas mīļotāja un nav spējusi klusēt par ieceri bijušā velotreka “Marss” vietā būvēt jaunu VDD ēku.

”Viss jau būtu labi, plāni saskaņoti, nauda iztērēta, bet laiki ir mainījušies. Kad cilvēki beidzot pa īstam novērtē iespēju iziet ārā, svaigu gaisu un labu veselību, tad pat mazs zaļuma pleķis “apbūvējamā teritorijā” ir sabiedrības fiziskās un mentālās veselības saglabāšanas vērts!” vietnē ”Instagram” raksta populārā modele.

Māra savā ”Instagram” foto blogā publicējusi arī fotogrāfiju, kurā viņa redzama, turot rokās plakātu, kas vēstī: ”Stabs, stabs, koks, koks, žogs, žogs. Māja? Varbūt labāk parks. Marsa parks”.

View this post on Instagram

Rīgā, bijušā velotreka “Marss” vietā plāno būvēt jaunu ēku Valsts drošības dienestam (VDD). ⁣⁣ ⁣⁣ Viss jau būtu labi, plāni saskaņoti, nauda iztērēta BET laiki ir mainijušies. Kad cilvēki beidzot pa īstam novērtē iespēju iziet ārā, svaigu gaisu un labu veselību, tad pat mazs zaļuma pleķis “apbūvējamā teritorijā” ir sabiedrības fiziskās un mentālās veselības saglabāšanas vērts! ⁣⁣ ⁣⁣ Protams, varbūt tas ir utopiski, bet protesta laikā man pienāca klāt sirms kungs un teica: “Nu – reku tukša māja (norādot uz Čekas māju man aiz mugras). Lai taisa to biroju šeit!” Ideja laba. Ticu, ka grūti realizējama un pielāgojama VDD prasībām, bet ja cilvēks nav slinks un ir motivēts, jebkas ir iespējams!;)⁣⁣ ⁣⁣ Lai jums mierpilns un priekpilns šis “pārmaiņu” laiks!;)⁣⁣ ⁣⁣ #marsaparks⁣⁣ #citypark ⁣⁣ #lovepeacehappiness ⁣ ⁣ Photo: @dzenkristap

A post shared by Māra Sleja (@mara_sleja) on

”Protams, varbūt tas ir utopiski, bet protesta laikā man pienāca klāt sirms kungs un teica: “Nu, reku tukša māja (norādot uz Čekas māju man aiz mugras). Lai taisa to biroju šeit!” Ideja laba. Ticu, ka grūti realizējama un pielāgojama VDD prasībām, bet, ja cilvēks nav slinks un ir motivēts, jebkas ir iespējams!” norādījusi Māra.

”Lai jums mierpilns un priekpilns šis “pārmaiņu” laiks!” novēl Sleja.

Protestā piedalījās arī citi sabiedrībā zināmi ļaudis – modele Vinita Vilcāne-Krilova, fotogrāfs Andrejs Strokins, TV raidījumu vadītāja Marta Selecka, mūzikas žurnālists Uldis Rudaks.