Sauliete, Daneviča un citas populāras dāmas pozē jutekliskā rotu fotosesijā

2 komentāri
Sauliete, Daneviča un citas populāras dāmas pozē jutekliskā rotu fotosesijā
ARTA UMA UPMALE

Svinot Starptautisko sieviešu dienu, vairākas Latvijā populāras dāmas piedalījās īpašā fotosesijā, kuras ietvaros pozēja ar izsmalcinātām rotām.

Izmeklētās kampaņas radošā direktore ir pazīstamā fotogrāfe un modele Agnija Grigule, kuras vadībā jutekliskajā fotosesijā ar rotaslietām greznojās un kamerai ļāvās vairākas populāras personības – aktrises Dārta Daneviča un Lelde Dreimane, dziedātājas Samanta Tīna, Adriana Miglāne, TV personība Dagmāra Legante, uzņēmēja Katrīne Sauliete un pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa, kā arī pati Agnija Grigule.

Fotografēšanās notikusi 8. marta gaisotnē, fotogrāfijās izceļot sieviešu skaistumu un spēku, kā arī parādot, ka brīnišķīgās ”GIVEN by Grenardi” rotas liek sievietei uzmirdzēt vēl spožāk.

”Agnija ir ļoti gudra un apņēmīga sieviete ar pārliecinošu personību. Man bija liels gods strādāt pie šīs īpašās fotosesijas ar Agniju,” priecājas aktrise Dārta Daneviča.

”Man ļoti patika strādāt gan ar modelēm, gan ”GIVEN by Grenardi” rotām. Ceru, ka šī fotosesija iedvesmos daudzus vīriešus un, redzot tās rezultātu, viņi vēlēsies arī savai sievietei uzdāvināt kādu skaistu rotu”, norāda fotosesijas radošā direktore Agnija Grigule.

 

View this post on Instagram

 

Šodien ir Mūsu diena! Vissievišķīgākā diena kalendārā, kas saistās ar pavasari, ziediem un tauriņiem vēderā, gaidot, ko mīļotais būs sarūpējis, lai iepriecinātu savu sievieti un liktu justies tai visīpašākajai sievietei pasaulē! Nevaru sagaidīt vakaru… GIVEN @given.latvia piedāvā lieliskas rotas arī ar bezprocentu nomaksu! It’s Our day today! The most feminine day in the calendar that binds to spring, flowers and butterflies in the belly, waiting for what the beloved will have prepared to delight her woman and make it feel for the most special woman in the world! I can’t wait for it…GIVEN @given.latvia Offers great jewelry also with interest-free payment #givengirls #sadarbība #reklāma #promo #8marts #8thmarch #womansday #ourday #feminine #flowers #butterfly #spring #makeherqueen #diva #divas? #givenlatvia #jewelry #lovejewellery #exciting #felllove #love #samantinateam #samantatina #artist #musician

A post shared by Samanta Tīna (@samantatina) on

 

View this post on Instagram

 

Manas mīļas meitenes un sievietes, sveicieni Jums Sieviešu dienā!? Paldies ,ka nesat šajā pasaulē mīlestību, sievišķību un skaistumu! Pašaizliedzīgi rūpējaties par tuviniekiem, radat jaunu dzīvību un iedvesmojat ! Pierādat,ka neispējamais ir iespējams! Laužat stereotipus un izaicinat pasauli kļūt par labāku vietu mums visiem! Galu galā -A REAL WOMAN IS WHATEVER SHE WANTS TO BE! Un tā ir. Mēs esam piedzimušas brīnišķīgā laikā,kad varam izvēlēties par ko tieši vēlamies būt! Mēs esam tik daudzšķautņainas kā visskaistākie briljanti un tagad tie kļuvuši vēl pieejamāki,jo GIVEN by Grenardi @given.latvia piedāvā lieliskas rotas uz bezprocentu nomaksu. #reklāma #sadarbība #givengirls

A post shared by Marija Zeltiņa (@marijazeltina) on

 

View this post on Instagram

 

8th march coffee be like ?? have a great day ladies!!! @given.latvia

A post shared by aguccifox (@agnijagrigule) on