Populārā dūla Katrīna Puriņa-Liberte piedzīvojusi sievišķīgas pārvērtības

2 komentāri
Populārā dūla Katrīna Puriņa-Liberte piedzīvojusi sievišķīgas pārvērtības
INSTAGRAM

Košam eksperimentam ar savu vizuālo tēlu ļāvusies divu meitu māmiņa, dūla, tagad arī ārste Katrīna Puriņa-Liberte – viņa ļāvusies matu pieaudzēšanas procedūrai.

Katrīna Puriņa-Liberte vairākkārt eksperimentējusi ar savu frizūru. Ilgus gadus viņu pazinām kā blondu matu īpašnieci, bet šā gada sākumā viņa nolēma atsvaidzināt savu tēlu un kļuva par bruneti.

Šovasar viņa kārtējo reizi ļāvusies pārmaiņu vējiem un pieaudzējusi matus visā to apjomā.

Jauno imidžu Katrīna nodemonstrējusi atbalstītājiem, publicējot bildīti savā ”Instagram” foto blogā.

Kā atklāj Katrīna, iemesls ļauties šai skaistumkopšanas procedūrai bijis gaidāmais izlaidums RSU Medicīnas fakultātē.

”Kad es pēdējo pusgadu iztēlojos savu izlaiduma dienu, es redzēju sevi baltā kleitā un gariem matiem. Ar to kleitu man iet grūti, bet pie matiem gan es tiku!” atbalstītājiem ziņo populārā sieviete.

Matu pieaudzēšanas procedūras rezultāts pārspējis ne tikai Katrīnas cerības, bet viņas jauno izskatu atzinīgi novērtējuši arī tuvinieki un paziņas.

”Īsti mati, manā tonī, neviens netic, ka tie nav mani. Es nekad nebūtu šim solim sadūšojusies, bet redzēju dzīvē, kā Alises darbs izskatās draudzenei, un sapratu, ka tiešām nevar pateikt, ka pieaudzēti. Mani tagad visi tausta, bužina un netic.

Pagaidām izskatās, ka man kā matu pārmaiņu mīļotājai šis ir labākais šīs vasaras lēmums. Esmu tik priecīga!” pauž jaunā ārste.