Pirmie pāri saimnieku šovā, fitnesa skaistuļu šķiršanās, histērija ”X Faktorā”: nedēļa šovbiznesā

Pievienot komentāru
Pirmie pāri saimnieku šovā, fitnesa skaistuļu šķiršanās, histērija ”X Faktorā”: nedēļa šovbiznesā
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64 / PUBLICITĀTES FOTO

Noslēgumam tuvojas kārtējā karstā nedēļa Latvijas šovbiznesā. Par skaļākajiem notikumiem parūpējās TV3 aktuālo varoņi, bet arī slavenību dzīvē nav trūcis kaislību. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz karstākajiem notikumiem, kas šovbiznesa draugus satraukuši visvairāk.

Nedēļas sākumā iepazīšanās spēlē ”Saimnieks meklē sievu” tika noskaidroti piemie pāris – izšķirošā izvēle par labu vienai no meitenēm bija jāidara Jānim un Vitālijam.

Jānis pēc garas randiņu sērijas ar Līnu izvēlējās viņu, Karīnai īsti nedodot gaidīto iespēju sevi pierādīt, bet Vitālijs šokēja visus, paziņojot, ka viņam nevajag ne līgavas, ne ceļojumu – viņš izvēlas palikt ar savu Lauru. Vairāk lasi šeit!

Pēc šā pavērsiena pilns bija Lanas mērs, un meitene Skaties.lv atklāja visu, ko domā par neizlēmīgo solījumu bārstītāju. Lasi šeit!

Šova faniem vilšanos sagādājis sezonas iemīļotākais saimnieks. Kā pēc sērijas noskatīšanās atzina daudzi šova skatītāji, par šādu Jāņa rīcību viņi ūtas vīlušies. Vai Karīna par šādu izturēšanos netur uz Jāni ļaunu prātu, lasi šeit!

Tikmēr ar vēsti par šķiršanos nāca klajā Latvijas seksīgais fitnesa pāris Paula Freimane un Pēteris Rumpis, kuri pēdējos gados bija kļuvuši arī par vienu no pamanāmākajiem mīlas pāriem.

Pēteris drīz pēc attiecību izjukšanas atrada jaunu mīlestību, un abu laimi vīrietis vairs neslēpa arī no atbalstītājiem. Kas ir simpātiskā brunete, kura iekarojusi viņa sirdi, lasi šeit!

Kā šķiršanos komentē Paula, lasi šeit!

TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ savu gatavot un izklaidēt prasmi demonstrēja četri Valmieras puses ļaudis. Pirmajā vakarā viesus uzņēma pazīstamais aktieris Pauls Iklāvs jeb Liktenīgais, kurš ir autors karikatūrai, kurā mūziķa Andra Kiviča mīļotā sieviete Liene Skulme tika attēlota kā nāve.

Nākamajā vakarā raibo kompāniju vecāku mājās netālu no Valmieras uzņēma populārās šlāgermūzikas zvaigznes Lienes Šomases jaunākā māsa dziedātāja Kristīne Šomase, kura viesus samulsināja ar amizantu priekšnesumu. Video skaties šeit!

Šova “X Faktors” viena no pirmā “krēslu izaicinājuma” spilgtākajām zvaigznēm bija jaunā dziedātāja Diona Liepiņa. Uz citu šova dalībnieču fona jauniete izcēlās ar enerģiju uz skatuves un nespēju kontrolēt emocijas, kas izpaudās histēriskā raudāšanā.

Kā pēc šova atzina Diona, Aijas “nē” meiteni salauza: “Viss tas, uz ko cerēju, aizlidoja vienā mirklī.” Plašāku komentāru lasi šeit!

Savuklārt par vienu no ”X Faktora” šīs sezonas spožākajiem pretendentiem uzskatītais Dmitrijs Kļinčiščevs nesen nosvinēja trīsdesmit ceturto dzimšanas dienu. Topošais mūziķis jubileju nosvinēja fanu ielenkumā.