”Piečakarējām policiju!” Balvos pie Gunāra sestdienas naktī notikusi nelegāla diskotēka

78 komentāri
”Piečakarējām policiju!” Balvos pie Gunāra sestdienas naktī notikusi nelegāla diskotēka
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

24. janvārī 60. jubileju (bet sirdī – 21. dzimšanas dienu) svinēja šovu ”Saimnieks meklē sievu”, ”Piecērt Eglītei!” un ”Nākamā pietura: Mīlestība” zvaigzne Gunārs Sārtaputns. Lai arī šobrīd aizliegts rīkot balles, pie Gunāra tieši komandantstundas laikā esot ieradies ballīšu zvēru pulks, un naktī no sestdienas uz svētdienu Gunāra īpašumā Balvos notikusi nelegāla diskotēka.

”Lai arī psiholoģiski biju jau pieradis pie domas, ka man pēc pases aprit 60, šodien tāda savāda sajūta,” mostoties nu jau 60 gadus vecs, spriež Gunārs. ”No vienas puses, citi šajā vecumā jau beigti. Citi par zārkiem domā, bet es – par precībām.

Ko darīt – tā nu mūsu sabiedrībā pieņemts – ja tev 60, visi uz tevi skatās jau kā gandrīz beigtu.”

Taču, sagaidot 60, skumt nav bijis laika, jo pie Gunāra, kurš jau bija samierinājies ar to, ka ballītes nebūs, nakts melnumā, pārkāpjot komandantstundas ierobežojumus, esot iebrāzušies viesi.

”Tieši komandantstundas laikā, ap vieniem, kad jau biju aizgājis gulēt, manā sētā iebrauca mašīna, pilna jauniešu. Mēs mašīnai pa virsu vecu palagu, lai neredz, un pa komandantstundas laikā manā mājā sataisījām diseni! Nosvinēju, kā nekad dzīvē.

Mēs bijām valsts ienaidnieki, piečakarējām policiju!” smej Gunārs.

Policijas komentāru par notikumu lasi TE!

Mūzika Gunāra villā pilnu klapi esot dārdējusi līdz pat rīta agrumam. Kā nosmej saimnieks, arī prom viesi devušies vēl laikā, kad pārvietoties aizliegts. Svētdien ar dažiem no viņiem Gunārs saskrējies Balvos, un tie nemaz nav atcerējušies iepriekšējās nakts vētrainās kaislības.

Viesi bijuši Gunāra ”sirds vecuma” jaunieši, dāmas un kungi.

”Jā, bija arī kāda īpaša dāma. Tieši Eglītes vecumā un brīva! Nu, uzminiet nu, vai vēl joprojām brīva,” gardi nosmej Gunārs.

”Ja gribi sabojāt sev dzīvi, paņem sievieti ar bērniem!” – Gunāra viedokli par ideālu sievieti lasi TE

Kā stāsta saimnieks, likumsargi, zinot, ka Balvu slavenībai nedēļas nogalē gaidām apaļa jubileja, visu pagājušo nedēļu esot Gunāra īpašumu pastiprināti uzmanījuši. ”Visu nedēļu vaktēja mani, bet sestdienas naktī pēc vieniem, kad es jau it kā aizgāju gulēt, tad tik sākās riktīgā balle.

To tikai es varu piestrādāt!” smej Gunārs.

78 komentāri