Pēc hakeru uzbrukuma Maija Rozīte-Krištopane tomēr atguvusi savu ”Instagram” kontu

Pievienot komentāru
Pēc hakeru uzbrukuma Maija Rozīte-Krištopane tomēr atguvusi savu ”Instagram” kontu
INSTAGRAM

Radio ”Star FM” balss Maija Rozīte-Krištopane, kura pagājušajā nedēļā ziņoja, ka hakeri nozaguši viņas ”Instagram” kontu, brīvdienu izskaņā paziņoja – viņai savu kontu izdevies atgūt.

”Šonedēļ sanācis izvizināties emociju ”karuselī”, un es, ja vien ir izvēle, ļoti labprāt eju ar līkumu jebkādām šāda tipa atrakcijām, bet tev jau neviens nejautā… Taču varbūt arī asākas izjūtas reizēm nav tik peļamas, ja iznākums tomēr ir labs un ar atvieglojuma sajūtu.

Galīgi negribētos nevienu raustīt, bet gribu atzīmēt, ka pēc hakeru sarūpētiem dažu dienu ”amerikāņu kalniņiem” es atkal esmu sava ”Instagram” oriģinālā konta @maijarozite saimniece, tāpēc, lai neradītu kādu apjukumu, vēlos pāriet uz tikai viena – oriģinālā – profila lietošanu,” svētdienas, 13. oktobra, vakarā savus fanus uzrunājusi Rozīte-Krištopane.

Ikvienu, kurš vēlas turpināt sekot Maijas gaitām, viņa aicina turpmāk izmantot tikai kontu ”@maijarozite”.

”Paldies visiem par sapratni un atbalstu!” tā Maija.

Atgādinām, ka pagājušajā ceturtdienā Maija Rozīte-Krištopane ziņoja, ka kļuvusi par kiberblēžu upuri.

”Uzlauza manus kontus, izvandīja manus datus un privātu informāciju un pārņēma manu ”Instagram” līdzšinējo profilu @maijarozite, kam zaudēju pieeju,” savā jaunajā ”Instagram” kontā, ko steidza izveidot pēc negadījuma, vēstīja Maija. Vairāk lasi šeit!