Pēc divu gadu prombūtnes Latvijā atgriezusies slavenā skandāliste Violeta

18 komentāri
Pēc divu gadu prombūtnes Latvijā atgriezusies slavenā skandāliste Violeta
Privātais arhīvs

Laikā, kad Latvijā gaida enerģētiski naidīgu pilnmēness aptumsumu, noticis arī kāds skaists un priecīgs notikums. 26. jūlija vakarā pēc diviem Dānijā pavadītiem gadiem mājās atgriezusies šovu leģenda Violeta Stepanova.

Kā Skaties.lv ziņo Violeta, viņa atgriežas spara, enerģijas un azarta pilna, lai mestos Latvijas šovbiznesā ar jaunu elpu.

”Gribu uzreiz pēc ierašanās jau filmēties kādā šovā,” Skaties.lv neslēpj Violeta. Tas, vai vietiņa kādā šovā jau aizrunāta vai Violeta steigs uz atlasēm uzreiz pēc ierašanās Latvijā, pagaidām ir noslēpumā tīts.

Skaties.lv sveic skaisto Violetu ar atgriešanos un cer jau drīzumā sagaidīt viņu mirdzam ekrānā!

Kā jau tas pašmāju interneta vidē notiek, kādam var rasties jautājums – kas tā Violeta tāda ir un ar ko viņa iegājusi šovu vēsturē? Arī skeptiķiem Skaties.lv sarūpējis uzskates materiālu – atmiņā paliekošākos Vivas uznācienus ekrānā dažādu šovu ietvaros.

Uzzinot, ka drosmīgā daiļava startēs ”Lauku sētā”, daļa fanu rauca pieres – kā gan smalka pilsētas dāma varēs izpausties laukos? Un kā vēl! Par sezonas naglu kļuva video, kurā daiļava, raženajiem pupiem vējā plīvojot, traucas pa Beverīnas novada ārēm.

Kad daiļums izrādīts, Violeta liek lietā valodiņu. Par ”Lauku sētas” šīs sezonas virsotni kļuvis video, kurā gaišmatainā dūdiņa atklāj savu aso pusi, kameras priekšā prezentējot īpaši iespaidīgu lamu vārdu savienojumu.

Violeta pirmo slavu guva šovā ”Cīnītājs”, taču pa īstam par zvaigzni kļuva pēc uznāciena ”TV zvaigznē”. Drīz pēc ierašanās slēgtajā realitātes šovā meitene uzklupa tā dalībniekam Jurim, atklāti piedāvājot mīlas priekus. Pāris pazuda dušās, imitējot erotikas skaņas un liekot faniem domāt, ka patiešām notiek seksiņš. Pēc medijos saceltās vētras smukā blondīne gan atzinās – seksa nav bijis un viņu mājās gaida līgavainis.

18 komentāri