Pazīstamā producente un režisore Aija Strazdiņa atkal apprecējusies

15 komentāri
Pazīstamā producente un režisore Aija Strazdiņa atkal apprecējusies
OSKARS LUDVIGS

Priekpilnu jaunumus izziņojusi dažādu TV šovu un videoklipu režisore un producente Aija Strazdiņa – viņa mijusi gredzenus ar savu mīļoto vīrieti uzņēmēju Staņislavu Ratinski.

Par iestūrēšanu laulības ostā pirms vairāk nekā nedēļas Aija pavēstījusi ar sociālo tīklu starpniecību, kur publicējusi virkni fotogrāfiju no skaistās dienas.

”Šos foto varētu parakstīt ar lakonisku ”Viņa teica Jā” (lai skatītājiem nerastos aizdomas, ka daiļa pucēšanās nav atstājusi iespaidu uz ģimenes institūciju), ”Ilgi un laimīgi” (kā apstiprinājumu tam, ka fotoreportāžai būs tālejošas un, kas nav mazsvarīgi, labdabīgas sekas) vai ”Rūgts!” (ieteicams izkliegt piesmakušā balsī, efekta pasvītrošanai grabinot galda piederumus).

To, ka atbilde ir Jā, zināju vēl pirms mēs satikāmies. Un līdzīgi kā toreiz – joprojām zinu, ka tāda tā būs vienmēr. Iespējams, tieši tāda ir ”ilgi un laimīgi” recepte.

Bet vēl ticamāk, ka nekādas receptes nav un nekad nav bijis, ka visas attiecību mācībgrāmatas ir makulatūra un ieteikumi kā labāk, kā vajag, kā saglabāt, nosargāt, nepazaudēt ir pelni un putekļi, jo ir tikai viens. Mīlestība. Pāri visam. Vienmēr.

Čābīgo visdrīzākais, ko tur liegties, esam pelnījuši. Labais mums tiek dots avansā – gaiss, ko elpot, saule, kas sasilda un liek uzplaukt vasarraibumiem… un cilvēki, kas samīļo un stiprina, uzmundrina un nomierina, ar kuriem varam runāt vienā valodā un tajā pašā valodā klusēt, ar kuriem kopā iemirdzēties un neizdzist.

Pie laimes nevar pierast. Vismaz es nevaru. Un nevēlos. Jo kas gan var būt labāk kā ik rītu pamosties un sajust, kā tevī ieplūst miers. Un saprast, ka miers – ir mīlestība,” raksta Aija.

Kā pavēstījusi Aija, precības notikušas saulgriežu priekšvakarā un pēc kāzām viņa pieņēmusi vīra uzvārdu un nu godājama kā Aija Strazdiņa-Ratinska.

Lielajā dienā Aija bija tērpusies skaistā gaiši zilā kleitā ar balta tilla volāniem, ko darinājusi tērpu māksliniece Ieva Ādamsone.

Iepriekš Aija Strazdiņa bija precējusies ar grupas ”Jumprava” solistu Aigaru Grāveru. Laulība ilga 14 gadus, līdz 2019. gada sākumā abi paziņoja, ka apsver šķiršanos. Šajā savienībā pasaulē nāca divi dēli – Adrians un Alberts.

15 komentāri